Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie odnośnie hostingu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Pytanie odnośnie hostingu (/Temat-Pytanie-odnosnie-hostingu-125859)



Pytanie odnośnie hostingu - akselek1996 - 19-12-2015 14:19

Witam Smile Mam pytanie a mianowicie jak w tytule, Jaki serwer pod stronę internetową i pod sklep Magento polecacie. Zależy mi na dobrym i w miarę tanim serwerze.
I jeszcze jedno pytanie. Czy jak zarejestruję się np dajmy na to na az.pl i wykupię tam za 40 zł z groszem serwer + domenę w promocji a za rok będzie do zapłacenia np 400zł to czy jak po roku nie przedłużę serwera to czy zostanie na mnie nałożona jakaś kara czy po prostu serwer zostanie usunięty ?


RE: Pytanie odnośnie hostingu - linoskoczek - 19-12-2015 14:32

Strona już istnieje, czy startup? Jeśli istnieje, to możesz podać jakieś dane (ilość UU, transfer)? Jeśli mała strona i mały sklep, to brałbym START lub STANDARD indywidualny w Biznes-Host. Jeśli ruch będzie wzrastał okresowo (np. święta), to START lub STANDARD, ale biznesowy. Parametry bardzo podobne, ale biznesowe mają większą tolerancję dla wykroczeń, czyli przy nagłym podniesieniu ruchu nie będziesz miał problemów z działaniem stron. I tu masz kod na 25% zniżki: S9F8-2EN2-MK59
Co do drugiego pytania, to przeczytaj regulamin oferty i tam będzie wszystko napisane.


RE: Pytanie odnośnie hostingu - akselek1996 - 19-12-2015 14:35

Startup. A możesz mi powiedzieć jak by to było gdybym nie przedłużył serwera po roku to jakaś kara była by naliczona ?


RE: Pytanie odnośnie hostingu - avrice - 21-12-2015 09:40

Ja to przerabiam teraz z AZ. Będą chcieli byś przedłużył z nim umowę oferując rabaty do 70% (z 600 za hosting na start + domenę). Jeśli nie przedłużysz to usługa po prostu wygasa. Zawsze lepiej napisać im wiadomość, że nie decydujesz się na przedłużenie usługi.