Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fanpage: przyzwoity zarobek na chwilę obecną, pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Fanpage: przyzwoity zarobek na chwilę obecną, pytanie (/Temat-Fanpage-przyzwoity-zarobek-na-chwile-obecna-pytanie-125839)



Fanpage: przyzwoity zarobek na chwilę obecną, pytanie - secesse - 19-12-2015 01:52

Witam wszystkich.

Mam pytanie, jako, że informacje dotyczące partnerów i portali afiliacyjnych w kwestii facebookowych fanpage'y są dość podzielone, niejasne, nieaktualne (część stron znika lub okazuje się tzw picem na wodę), chciałbym się u bardziej zorientowanych dowiedzieć.

Krótko na wstęp. Jestem właścicielem fanpage'a na fejsie o charakterze humorystycznym (własne obrazki). Ilość fanów to 70 tysięcy, bardzo szybki wzrost. Lajki pod postami średnio 5-6 tysięcy w porywach do 10, ilość zasięgów średnio 200 tysięcy, w porywach do 350. Tematyka przeróżna, polityka, relacje damsko-męskie, często jakiś sprzęt, wakacje etc etc, więc spektrum generalnie szerokie. Wypadałoby jakoś zarobić.

Pytanie - jak wygląda sytuacja z portalami afiliacyjnymi i fanpejdżami na chwilę obecną? Ktoś z Was się w to bawi, próbował, chwali sobie/narzeka?
Jakie strony obecnie polecacie? Na co uważać?

A może macie jakieś inne pomysły odnośnie zarabiania, na które nie wpadłem?

Jestem nowy na forum i jeśli zły dział/coś nie tak, to z góry przepraszam i dzięki z góry za odzew, pozdrawiam Smile

Edit: Dodam, że spamowanie adfly czy takimi pierdółkami mnie mało interesuje raz ze względu na małe zarobki, dwa ze względu na charakter mojej strony - moi fani czują się w pewnym sensie "związani" ze mną, jest spora interakcja i po prostu nie chcę ich chamsko spamować. Wolałbym większą kwotę ale co jakiś czas, nieinwazyjnie. Myślę, że poziom na jakim trzymam fp i aktywność użytkowników daje tu jakieś możliwości.


RE: Fanpage: przyzwoity zarobek na chwilę obecną, pytanie - secesse - 25-12-2015 04:27

nikt?


RE: Fanpage: przyzwoity zarobek na chwilę obecną, pytanie - szczesny - 25-12-2015 09:30

Sprawdź netsales.pl ( przy każdej kampanii masz info czy można promować na FB )


RE: Fanpage: przyzwoity zarobek na chwilę obecną, pytanie - zet01 - 25-12-2015 10:17

programy partnerskie dopuszczaja reklamy na fb - musisz czytac jakie promowanie dopuszcaja, bankier.pl - dopuszcza , netsales - niektore, ale teraz jeszcze dochodzi sam fb, mnie ostatnio zawiesili publikacje fp ero bo mialem nie odpowiedni post (oczywiscie nie wskazali o jaki chodzi) - reklama loterii, kazali przeczytac regulamin i sie odwolac (bez mozliwosci ponownego odwolania), myslalem ze chodzi o cycki wiec przejrzalem i nic nie znalazlem wiec odwolalem sie i pipa...usuneli mi fp 5k+ poszlo sie je** - okazalo sie ze nie mozna zamieszczac postow ktore by naklanialy do wziecia udzialu dla mojego zarobku czy jakos tak...a tekst i obrazek sam sie generowal bo wklejeniu linku..o