Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hakerzy zablokują Xboxa i PlayStation na święta? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Hakerzy zablokują Xboxa i PlayStation na święta? (/Temat-Hakerzy-zablokuja-Xboxa-i-PlayStation-na-swieta-125808)

Strony: 1 2


Hakerzy zablokują Xboxa i PlayStation na święta? - MaLiN - 18-12-2015 15:07

Grupa hakerska „Phantom Squad” grozi firmie Sony i Microsoft za pośrednictwem swojego konta na Twitterze. Producenci konsol mogą mieć spore problemy podczas wigilijnego wieczoru, jeśli grupa spełni swoje zapowiedzi i skaże graczy na brak dostępu do elektronicznej rozrywki.

źródło


RE: Hakerzy zablokują Xboxa i PlayStation na święta? - spaltooln - 18-12-2015 19:52

Jesli sie to sprawdzi, to przynajmniej ludzie nie beda maniaczyc w swieta, albo przejda na PC Jerk2


RE: Hakerzy zablokują Xboxa i PlayStation na święta? - kondekon12 - 18-12-2015 20:01

Bynajmniej więcej czasu na rodzinę w te święta poświęcą. Dla mnie fajna inicjatywa. Na jeden dzień, czy tam może 2 - nic się im nie stanie bez Xboxa czy tam PlayStation


RE: Hakerzy zablokują Xboxa i PlayStation na święta? - TikTak - 18-12-2015 20:11

ale niektórzy spedzają te świeta sami...nie mają nikogo , pracują gdzieś daleko i chcieli by sobie np pograć akurat Wink


RE: Hakerzy zablokują Xboxa i PlayStation na święta? - zjadamkredki - 18-12-2015 20:21

(18-12-2015 20:01)kondekon12 napisał(a):  Bynajmniej więcej czasu na rodzinę w te święta poświęcą. Dla mnie fajna inicjatywa. Na jeden dzień, czy tam może 2 - nic się im nie stanie bez Xboxa czy tam PlayStation


http://sjp.pwn.pl/slowniki/bynajmniej.html


RE: Hakerzy zablokują Xboxa i PlayStation na święta? - domin_dz - 18-12-2015 23:00

(18-12-2015 20:01)kondekon12 napisał(a):  Bynajmniej więcej czasu na rodzinę w te święta poświęcą. Dla mnie fajna inicjatywa. Na jeden dzień, czy tam może 2 - nic się im nie stanie bez Xboxa czy tam PlayStation

Ty antygamingowy faszysto.


RE: Hakerzy zablokują Xboxa i PlayStation na święta? - Pawlak093 - 20-12-2015 23:28

Znowu? tamtego roku czytałem to samo...


RE: Hakerzy zablokują Xboxa i PlayStation na święta? - kondekon12 - 20-12-2015 23:36

(18-12-2015 20:21)zjadamkredki napisał(a):  
(18-12-2015 20:01)kondekon12 napisał(a):  Bynajmniej więcej czasu na rodzinę w te święta poświęcą. Dla mnie fajna inicjatywa. Na jeden dzień, czy tam może 2 - nic się im nie stanie bez Xboxa czy tam PlayStation


http://sjphtt.pl/slowniki/bynajmniej.html
Przynajmniej* przy pisaniu z tablet często mi się myli. Dzięki za poprawie choć nie czuje by była ona konieczna.
Nie jestem nic przeciw gra. Sam sporo poświęcam im czasu ale w te dni można sobie odpuścić. Ktoś nie ma z kim ich spędzać... Idąc logika człowiek bez rodziny jest ograniczony do grania w wolnym czasie i tylko to robi. Sposobów na śledzenie świat bez rodziny jest wiele.

Przepraszam za błędy typu 'swiat' pisze z tablet


RE: Hakerzy zablokują Xboxa i PlayStation na święta? - DC1 - 24-12-2015 21:41

PSN działa luźno Smile


RE: Hakerzy zablokują Xboxa i PlayStation na święta? - Admin - 24-12-2015 22:10

psn na ps4 smiga aż miło Tongue