Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mentor HotCash - Prośby i Pytania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Mentor HotCash - Prośby i Pytania (/Temat-Mentor-HotCash-Prosby-i-Pytania-125782)

Strony: 1 2 3 4 5


Mentor HotCash - Prośby i Pytania - AnnaKa - 17-12-2015 21:02

Witam,

Jako iż jestem osobą pełniącą funkcję Mentora w najlepszym serwisie Premium & Sub SMS w Polsce, pozwoliłem sobie założyć ten temat.

Oczekuję od Was byście w temacie wypisywali co potrzebujecie:

-Landing Page
-Metody promocji
-Nisze
-Analiza stron i podpowiedzi prywatne


Jak już pisałem w serwisie (chat na HotCash) będę starał się więcej informacji dodawać na forum jednak zaznaczam, w każdym wypadku będę kierował pod Real Content. Jak pewnie wiecie wystarczy zarobić 50 zł by mieć dostęp do tych treści. Ale bez obaw osoby, które jeszcze nie zarobiły 50 zł również mogą się do mnie zgłosić, tyle że na Gadu-Gadu. Wtedy rozwiążemy problemy i postaramy się poszukać rozwiązań.

W myśl złotej zasady!
To nie Ty masz klientowi coś wciskać! To klient ma przyjść po to do Ciebie!

W miarę możliwości będę śledził ten temat i starał się w jak najszybciej możliwym czasie odpowiedzieć lub dać rozwiązanie.

Pozdrawiam, i życzę wysokich zarobków!


RE: Mentor HotCash - Prośby i Pytania - jarekxD - 17-12-2015 23:03

Polecam Wink To jedna z niewielu osób, która pomaga bezinteresownie (nie licząc tego, że musimy pracować na hotcashu)!


RE: Mentor HotCash - Prośby i Pytania - Leaders - 18-12-2015 02:34

(17-12-2015 23:03)jarekxD napisał(a):  Polecam Wink To jedna z niewielu osób, która pomaga bezinteresownie (nie licząc tego, że musimy pracować na hotcashu)!

To tak jakby ktoś zmuszał nas do kawioru lub schabowego Heart


RE: Mentor HotCash - Prośby i Pytania - AnnaKa - 18-01-2016 14:11

Pragnę przypomnieć, że jestem do waszej dyspozycji. Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub coś potrzebujecie proszę pisać w tym temacie bądź na gg Smile


RE: Mentor HotCash - Prośby i Pytania - WrongWay - 19-01-2016 14:12

Właśnie szukałem mentora w HC, bo zamierzam spróbować tu swoich sił Smile Nie omieszkam się do Ciebie odezwać niebawem w tej sprawie.


RE: Mentor HotCash - Prośby i Pytania - MickeyHuntr - 24-01-2016 19:23

Od tygodnia próbuję się bez skutku skontaktować... To jest oficjalny mentor? pokerface


RE: Mentor HotCash - Prośby i Pytania - AnnaKa - 25-01-2016 15:19

@[MickeyHuntr] Powiedz jaką drogą? Jeśli to Ty piszesz codziennie o 1 w nocy a jak proszę o odezwanie się w ciągu dnia to wybacz ale nie zawsze w nocy będę siedział przy komputerze.
Dziś zakładam dziennik każdego z kim prowadzę naukę i pomoc aby patrzeć kto kombinuje ponieważ takich ostatnio coraz więcej się pojawia. Nie wiem skąd i nie chce nawet nic wymyślać ale pojawia się masa ludzi którzy wręcz spamują mi na GG. Nie jestem przez to w stanie ogarniać każdego z użytkowników którzy naprawdę chcą pracować. Dlatego proszę napisz do mnie na GG. Wszystko od początku do końca a ja w tym momencie zrobię sobie wpis do dziennika i będę wiedział kim jesteś, i czego muszę Cię nauczyć lub pomóc.

#edit
Sprawdzałem, na GG mam każdą wiadomość odpisaną, przed chwilą skończyłem odpisywać każdemu.
Na PW na ZC również tak jak na GG, na mailu nie mam nic do odpisania.
Także proszę powiedz jaką drogą chciałeś się przez ten tydzień skontaktować.


RE: Mentor HotCash - Prośby i Pytania - siuvax - 22-05-2016 09:12

witam, istnieje opcja zeby sie do Ciebie podpiac pod mentorowanie? niestety mam juz zalozone konto na hotcash


RE: Mentor HotCash - Prośby i Pytania - Leaders - 23-05-2016 11:55

@[siuvax], istnieje taka szansa, niemniej jednak żeby zarabiać z Krzyśkiem nie musisz się pod niego podpinać. Jeśli chcesz, napisz na oficjalny adres e-mail, PW tutaj lub do Mirka Smile.


RE: Mentor HotCash - Prośby i Pytania - notentego - 23-05-2016 13:53

Kszz kszz naprawcie proszę program minecraft, bo w połączeniu z adblockiem wygląda tak: http://i.imgur.com/wKMs2g6.png