Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strona z muzyką - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Strona z muzyką (/Temat-Strona-z-muzyka-125660)



Strona z muzyką - $$[BiznesMan]$$ - 15-12-2015 17:59

Witajcie
Mam pytanie odnośnie legalności serwisu z muzyką (głównie remixy, mixy) zamieszczaną z zewnętrznych serwisów typu YouTube, SoundCloud itp.
Czy jeśli chciał bym zacząć zarabiać na takiej stronie to mógł by się ktoś ewentualnie do tego przyczepić ? Czytałem też trochę o licencji creative commons i myślę, że jeśli były by to same remixy to chyba nie było by problemu. Jeśli jestem w błędzie to mnie z niego wyprowadźcie.


RE: Strona z muzyką - radek0389 - 16-12-2015 17:09

Zaznaczam, że nie jestem pewny na 100%, ale skoro na swoją stronę powrzucasz playery z YT czy soundcloud, gdzie serwisy te, same udostępniają do tego narzędzia, to legalności materiałów, praw autorskich leży po ich stronie. W końcu oni te materiały hostują, nie ty.


RE: Strona z muzyką - mateusz307 - 23-12-2015 19:15

(16-12-2015 17:09)radek0389 napisał(a):  Zaznaczam, że nie jestem pewny na 100%, ale skoro na swoją stronę powrzucasz playery z YT czy soundcloud, gdzie serwisy te, same udostępniają do tego narzędzia, to legalności materiałów, praw autorskich leży po ich stronie. W końcu oni te materiały hostują, nie ty.

Tak samo było z np. serialeonline. Też mieli playery z innych źródeł, ale mimo to zamknęli te strony.