Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy mały pieniądz małym kosztem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Pracy mały pieniądz małym kosztem (/Temat-Dziennik-Pracy-maly-pieniadz-malym-kosztem-125613)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Dziennik Pracy mały pieniądz małym kosztem - fixx123 - 14-12-2015 20:36

Wypłatki robiłem na konto w banku rodziców ,miałem możliwość na paypala ale jakiś tam % pobierany jest to wolałem na konto bankowę ,poprosiłem administrację o screena przelewu bo widzę niedowiarki tutaj siedzą Big Grin

Tutaj 2 screeny:
[Obrazek: Schowek_19.jpg]

[Obrazek: Schowek_20.jpg]


Edit.
Filmiku nie robiłem ponieważ nie opłacało mi się to bo nic za to bym i tak nie dostał odnośnie serwisu to zapraszam na gg 16255181

Edit 2.
Dodał bym screena z mojego konta (dosłownie z konta mojego taty) ale nie posiada konta internetowego więc nie mam jak. ^^


RE: Dziennik Pracy mały pieniądz małym kosztem - Leos2011 - 14-12-2015 21:07

Ja nie mam gg więc w imieniu wszystkich zainteresowanych prosiłbym, byś napisał o jaki serwis chodzi. Jeżeli jest tak jak twierdzisz to chyba zależało by Ci na poleconych, prawda?


RE: Dziennik Pracy mały pieniądz małym kosztem - fixx123 - 14-12-2015 21:16

No nie powiem ,zależałoby na poleconych ale jak na razie kochana administratorka nie chce nikogo nowego jak coś się zmieni to dam znać oraz na stronie nie ma możliwości rejestracji ponieważ trzeba do niej napisać na gg oraz jeżeli robisz akcje to musisz na koniec napisać jej na gg nazwę akcji jakie robiłeś oraz swoje ip. (tak to jest największy minus tej strony ale wynagradza pieniążkami Huh )


RE: Dziennik Pracy mały pieniądz małym kosztem - Leos2011 - 14-12-2015 21:22

Dobra stary, ta dyskusja jest bez sensu.
Przeczytaj jeszcze raz to o czym napisałeś a potem zapytaj sam siebie ( albo swojej administratorki) , gdzie popełniłem błąd, że ludzie nie wierzą mi o czym piszę???
Potem sugeruję następną kolejność sekwencji zdarzeń: dopijasz mleko, wycierasz je rękawem spod nosa i grzecznie idziesz spać, dobrze?

Na razie , wyłączam się z tego tematu i lecę polować na ankiety. Te prawdziwe Smile


RE: Dziennik Pracy mały pieniądz małym kosztem - chacku - 14-12-2015 21:34

Leon i reszta pijawek.
To nie jest dział z PORADNIKAMI tylko z dziennikami. Nie musi podawać żadnych stron na ktorych moglbys zarobic.
Co do tematu to moze od siebie dodam, ze zycze powodzenia i pomysl moze o inwestycji zarobionych pieniedzy? ;-)


RE: Dziennik Pracy mały pieniądz małym kosztem - fixx123 - 14-12-2015 21:34

Słuchaj dam Ci screeny ze stronki.
Stronka to http://www.slcash.pl spróbuj się tam zarejestrować. Tam się rejestrujesz tylko poprzez właśnie polecenie przez kogoś ,serwis prowadzi administratorka z którą najlepszy kontakt jest na gg i właśnie tam wszystkie sprawy z nią załatwiam. Co do stawek to wstawiam screena.

[Obrazek: bbas.jpg]


Nie wiem czemu miałbyś nie wierzyć ,skoro nie namawiam do rejestrowania by mieć poleconych bo jak na razie dziewczyna nie chce więcej ludzi w serwisie facepalm

Tu masz stan konta wszystkich którzy są na stronie.

[Obrazek: bsb.jpg]

Jak na dziś to wypłaciłem kolejne 45zł i to tyle (miałem lenia oraz przygotowania do osiemnastki)


PS. Na screenie jest napisane ,że powiedzmy limit 8 dziennie ale dogadałem się z administratorką i mam na razie bez limitów dlatego tak jadę Big Grin

Edit. @chacku myślałem o tym by kupić z 2 paczki na tm ale poczytałem o tym to trzeba mieć poleconych by coś konkretniejszego zarabiać ,myslałem też o MPA ale zysk też marny ,jakieś pomysły?
Poza tym pieniądze jak szybko przychodzą tak szybko ode mnie odchodzą wszystko idzie w 18stkę.. Angry


RE: Dziennik Pracy mały pieniądz małym kosztem - fixx123 - 15-12-2015 15:56

Dziś nie planuje zbytnio zarabiać ,może coś pod wieczór jak znajdę czasu. Dopiero wróciłem ze szkoły ,która cała chuczy poczynaniami pewnych dziewczyn które oddały się dla rae sremmud (czy jakoś tak) a dokładnie jedną z nich ,która próbowała wciągnąć koks z penisa.. Ehh i co najlepsze jest z mojego rocznika.. 97' przeprasza.

Ale do rzeczy ,zaraz wybieram się do fryzjera i na zakupy jakiegoś żarcia na 18stkę więc zbytnio nie będę miał czasu i muszę obdzwonić kilka osób i samochód do mechanika zaprowadzić. W razie czego będę edytował post i modlę się o jakiś czas dziś na zarobek Rolleyes

Poniżej dowód wczorajszej wypłaty


[Obrazek: Schowek_21.jpg]


RE: Dziennik Pracy mały pieniądz małym kosztem - mateusz2045 - 15-12-2015 16:35

A to o tych laskach ostatnio głośno, masz te filmiki ? xD wysyłaj na pw xD


RE: Dziennik Pracy mały pieniądz małym kosztem - twardy - 15-12-2015 17:12

Czyli jednym slowem robisz to co na kubigo czy innym mypayu, x ofert na jednym IP, zmiana IP i od nowa, az do obrzygania Jerk Oferty pewnie z zanoxa czy netsales... dostajecie po 20 groszy za oferte a administratorka pewnie 1-2zl Xpokerface


RE: Dziennik Pracy mały pieniądz małym kosztem - bartus2278 - 18-12-2015 12:18

Co do Mpa to nie powiedziałbym, że zysk jest marny: -) ja na razie przy 100% reinwestycji z 73 $ już jest 100$ przez 7 dni... a bedzie dużo wiecej: -) jak byś był zainteresowany to daj znać na pw; -) oferuje pomoc i mentoring; -)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka