Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Serwis dla początkującego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Serwis dla początkującego (/Temat-Serwis-dla-poczatkujacego-125594)



Serwis dla początkującego - matevos - 14-12-2015 00:05

Witam, jestem nowy w tym temacie, dlatego też proszę o wyrozumiałość. Chciałbym się Was spytać, jaki serwis polecacie dla początkującego, może być po angielsku nie ma żadnego problemu, zależy mi jedynie, aby serwis ten był przejrzysty i zrozumiały dla nowicjusza oraz, aby wypłaty można było dokonywać dość często na konto bankowe bez jakiś sporych albo żadnych prowizji, chciałbym również, aby ten serwis nie wymagał jakiś dodatkowych skanów dowodów osobistych nie przepadam za podawaniem, aż tak dokładnych swoich danych w postaci zdjęcia czy podpisu serwisom internetowym i jeśli serwis posiadałby jakiś dodatkowy bonus pieniężny przy rejestracji nie pogardziłbym Smile. Chciałbym się też spytać, jako iż koszykówka jest to sport który interesuje mnie najbardziej, czy warto go obstawiać? Chodzi mi głównie o polską ligę i NBA.

Pozdrawiam Smile


RE: Serwis dla początkującego - mucios - 14-12-2015 01:02

Jeżeli nie zamierzasz wysyłać skanów dowodu bukmacherowi to się nawet nie rejestruj. Każdy bukmacher ma prawo w dowolnym momencie zażądać od Ciebie skanów (w celu potwierdzenia pełnoletności). Najczęściej proszą o nie w momencie wypłaty wygranych pieniędzy Smile


RE: Serwis dla początkującego - matevos - 14-12-2015 15:42

Dobrze w takim razie niech będą te które i wymagają, to była tylko jedna ze specyfikacji która byłaby dla mnie mile widziana Smile


EDIT:
Założyłem konto na bet365, czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć pokrótce jak zdeponować pieniądzę? Widzę, że jest jakiś szybki przelew bankowy i zwykły przelew bankowy, tylko że przy tym zwykłym minimum 500 zł a czy przy szybkim są pobierane jakieś prowizje oraz przy Przelewy24?

Oraz czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy da się na tej stronie jakoś sprawdzić w statystykach a dokładnie historii meczów danej drużyny które mecze były na wyjeździe a które u siebie grali?

Pozdrawiam Smile


RE: Serwis dla początkującego - henry2031 - 03-01-2016 21:55

Przy przelew24 nie ma żadnych opłat jak dobrze pamiętam.


RE: Serwis dla początkującego - BluesMan94 - 03-01-2016 22:38

Przy żadnym nie są pobierane prowizje do depozytu, jedyny hak to minimalna wpłata

Na przelewy jak i szybki przelew bankowy masz 25zł minimalny depozyt więc niewiele, tyle samo pobiera praktycznie większość funkcji, z tym, że wypłata z przelewów na konto wynosi co najmniej 50zł, a przez zwykły przelew to minimum 150zł, tylko skrill ma mniejszą kwotę którą można wypłacić, 25zł.


RE: Serwis dla początkującego - szczygielek - 03-01-2016 22:47

Wiesz co na początek poleciłbym Ci STS, co prawda są tam "prowizje" czyli podatek, ale dla początkującego jest to bardzo dobry serwis i prosty w zrozumieniu Smile


RE: Serwis dla początkującego - Krakersik - 04-01-2016 09:59

Jeśli chcesz anonimowo grać to kupuj BTC i wchodź w coś jak anonibet.com. Rejestrujesz się, deponujesz i grasz od razu Lol


RE: Serwis dla początkującego - elmadzi199 - 25-09-2018 15:33

na początek zagraj z podatkiem Sts, fortuna, lvbet . Masz niezle bonusy więc skorzystaj .