Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy od 0 do bilionera - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik pracy od 0 do bilionera (/Temat-Dziennik-pracy-od-0-do-bilionera-125544)

Strony: 1 2


Dziennik pracy od 0 do bilionera - poterrr - 13-12-2015 10:49

Witam a wiec bede tutaj sie chwalil lub zalil swoimi osiagnieciami. Poki co bede korzystal z leadmore.pl czyli jednym slowem zarabiac przez aktywacje platnych subow.

O sobie :

Jestem pawel i mieszkam w Gdansku mam 21 lat. Studiuje AWF mam dar umiejetnosc czy jak kto woli podawanie sie za inna osobe pisanie jak dziewczyna nawet myslenie jak dziewczyna, raz na fotka.pl zarobilem ponad 1050zl ( w doladowaniach ) moj rekord wyciagniecia od panow pieniedzy to 720zl w jeden dzien na sexfotce Smile wiec umiejetnosci sa duze zobaczymy jak to sie przelozy na zyski na tym portalu Smile. Jezeli masz jakies propozycje sugestie gdzie moge bardziej wykorzystac swoje umiejetnosci pisz na pw. TO tyle na dzis napisze jak juz bede mial wszystko ladnie przygotowane do dzialania Smile pozdrawiam.


Przygotowania :

Zalozyc fejk konto ( najlepiej dziewczyny )

dojsc do 50 grup ( aktywnych )

zebrac min 2k ludzi glownie panow ( najbardziej debilowaci )


Przygotowania poboczne :

zalozyc fotke.pl ( duzo idotow, napalonych ladnie tam ciagne doladowania Smile )

konto baddo

jakis poratl randkowy erodate ? sexfotka ? duzo napalencow mysle ze bedzie strzalem w 10 jedyny minus szybko banuja.


Cel :

min dziennie 50zl


RE: Dziennik pracy od 0 do bilionera - ScroX - 13-12-2015 11:10

Powodzenia ! Smile


RE: Dziennik pracy od 0 do bilionera - Dante_/ - 13-12-2015 11:11

Co do DateZone ( sexfotka ), to nie wiem czy sub i premium sms są dobrym rozwiązaniem, bo pomimo mnóstwa wejść w link to nic więcej nie robią, tylko proszą na czacie, że chcą zdjęcia. Ale może Tobie się uda z DateZone POWODZENIA


RE: Dziennik pracy od 0 do bilionera - poterrr - 13-12-2015 11:15

(13-12-2015 11:11)Dante_/ napisał(a):  Co do DateZone ( sexfotka ), to nie wiem czy sub i premium sms są dobrym rozwiązaniem, bo pomimo mnóstwa wejść w link to nic więcej nie robią, tylko proszą na czacie, że chcą zdjęcia. Ale może Tobie się uda z DateZone POWODZENIA

niestety tego nie wiem ale mam zamiar sprawdzic mialem kiedys konto gdzie pomogal mi moja kolezanka zweryfikowac je uzyczyla mi zdjecie z karka data itd i powiem ze oferowalem zdjecia za doladowanie/przelewy i kaska byla bardzoo sympatyczna jednak fakt duzo duzo chcialo albo za darmo albo za danie dup...



CEL GLOWNY :

konto fb zalozone czas zdjecia ktore sa nie do wykrycia w google sa!! czas na dochodzenie do grup i zbieranie miesa do spamu na tablicach pw


RE: Dziennik pracy od 0 do bilionera - ScroX - 13-12-2015 11:23

Kiedyś na Datezone dało się bardzo szybko wbić kilka leadów.. teraz już żadne sms-y nie przejdą.. bo zasadniczo siedzą tam jedni i Ci sami, a konto blokuje się po kilku minutach.. ale warto spróbować, ważne jest to że masz pomysły.


RE: Dziennik pracy od 0 do bilionera - poterrr - 13-12-2015 12:18

A wiec tak konto na fb rosnie w znajomych juz ponad 300 zaczne spam dopiero przy 2k i ok 100 grupach. Co do fotki.pl uwazam ze zajme sie tym bardzo dokladnie jak fb zalozylem nowe konto napisalem do 10 typa i o to efekty.... 2 sie zlapalo Smile wiecej info byc moze juz dzis


[Obrazek: file.html]


RE: Dziennik pracy od 0 do bilionera - dzejkobs - 13-12-2015 13:39

@[poterrr] a kiedy zamierzasz zapłacić za weryfikacje?


RE: Dziennik pracy od 0 do bilionera - poterrr - 13-12-2015 20:16

A wiec tak wyglada sprawa : Fb ciagle sie farmi poki co 600 znajomych wolno wolno to idzie... grupy rosna...

Wiec w miedzy czasie na fejk koncie fotka.pl wyslalem linka do ok 50 ludzi o to efekty widoczne na ss. Co zabawne w miedzy czasie rozmowy zamiast kupic platnego suba byly propozycje przelewu na konto bankowe/peypal z ktorego chetnie skorzystalem Smile o to efekty ponad 100 nie jest zle bywalo lepiej ale nie ma co wybrzydzac.... zobaczymy co bedzie z tym fb jest ponad 300 wiadomosci od napalonych....


Wnioski : Fotka.pl to peypala/przelewow na konto

Fb : zobaczymy zbieramy znajomych do spamu... w toku...

[Obrazek: file.html]


RE: Dziennik pracy od 0 do bilionera - dzejkobs - 13-12-2015 20:47

@[poterrr] Ładnie to tak olewać wiadomości na PW/GG i teraz tutaj w temacie? Widzę że masz z czego zapłacić.. Weryfikację wykonałem a Ty kasy nie zapłaciłeś.. Na prawdę mam w to mieszać administrację forum?


RE: Dziennik pracy od 0 do bilionera - poterrr - 13-12-2015 21:17

(13-12-2015 20:47)dzejkobs napisał(a):  @[poterrr] Ładnie to tak olewać wiadomości na PW/GG i teraz tutaj w temacie? Widzę że masz z czego zapłacić.. Weryfikację wykonałem a Ty kasy nie zapłaciłeś.. Na prawdę mam w to mieszać administrację forum?

zgloscilem cie jako spamowanie w moim temacie pozdrawiam