Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja - Pomnożenie gotówki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Inwestycja - Pomnożenie gotówki (/Temat-Inwestycja-Pomnozenie-gotowki-125478)



Inwestycja - Pomnożenie gotówki - RevaN - 11-12-2015 11:53

Witam. Potrzebuję dobrego pomysłu jak na przestrzeni miesiąca mogę sobie pomnożyć gotówkę. Najlepiej x2. Tzn, inwestuje np. 2tys zł a po miesiącu mam 4tys.
Nie interesuję mnie żadne TM (ze względu na to że to inwestycja długoterminowa) sub sms ani programy tego typu.
Interesuje mnie coś takiego gdzie mogę wpłacić na konto pieniądze i sobie je mnożyć (nie wiem czy jest cos takiego oprócz hazardu)
Znam się na bukmacherce ale nie mam pojęcia czy warto w to inwestować (duże ryzyko). Nie musi być to interes przez internet.
Mam nadzieje ze podsuniecie mi fajny pomysł Wink


RE: Inwestycja - Pomnożenie gotówki - Dany_02 - 11-12-2015 12:05

Na sub sms możesz pomnożyć taki kapitał inwestując w zaplecze i reklamę Smile Może zgłoś sie do nitrama i projektu związanego z opcjami binarnymi. Bukmacherka jest dobrym rozwiązaniem dla ludzi mających zimną głowę i trzymających sie zasad, jeżeli nalezysz do takich ludzi to szukaj bukmacherow którzy oferują bonus na start np bet365 100% do 200zl


RE: Inwestycja - Pomnożenie gotówki - RevaN - 11-12-2015 12:23

Jezeli chodzi o bukmacherkę to nie bawiłbym się w małe kwoty rzędu 100-200zł tylko min 500-1000.
Ale to tez musiałbym być naprawdę pewny żeby to postawić.
Suby raczej odpadają w tym "projekcie" gdyz sam zaczynam to rozkręcać na boku Wink
Rozważe te opcje binarne Wink

Następne pomysły prosze Smile


RE: Inwestycja - Pomnożenie gotówki - Krakersik - 11-12-2015 14:19

Dokładnie - tylko opcje dadzą Ci tak szybki zysk (nawet do 100% zwrotu w minutę). Masz 50/50 szans że stracisz cały kapitał Jerk
Znasz się, chcesz się rozwijać - wbijaj śmiało w taką formę zarobku. Oczywiście nie stawiaj od razu wszystkiego na raz Big Grin


RE: Inwestycja - Pomnożenie gotówki - tomek019 - 11-12-2015 15:40

podbij do nitrama najlepiej Smile a jesli chodzi o bukmacherke mozesz przeciez kupic PLATNE TYPY Smile


RE: Inwestycja - Pomnożenie gotówki - RevaN - 11-12-2015 15:43

(11-12-2015 15:40)tomek019 napisał(a):  mozesz przeciez kupic PLATNE TYPY Smile

Nie dzięki Smile Przejechałem się na tym nie raz już Smile

Odezwałem się do wyżej wymienionego uzytkownika Smile Zobaczymy co wyjdzie z tymi opcjami binarnymi Wink


RE: Inwestycja - Pomnożenie gotówki - Betdnia.pl - 11-12-2015 17:32

Jak chcesz śmiało możesz uderzyć w marketing, może 100% w miesiąc nie uzyskasz te 50% w pełni Smile


RE: Inwestycja - Pomnożenie gotówki - Polak123 - 11-12-2015 20:11

Jeśli chodzi o inwestycje w opcje Binarne to zapraszam do mnie po pomoc.

Tutaj opinie o mojej pomocy: http://zarabiam.com/Temat-Polak123-Mentor-Opcji-Binarnych-121683