Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
IQ OPTION wyplaty i inne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: IQ OPTION wyplaty i inne (/Temat-IQ-OPTION-wyplaty-i-inne-125419)

Strony: 1 2


IQ OPTION wyplaty i inne - thepolishmoosepl - 09-12-2015 22:18

Witajcie!
Sprawa wyglada tak ze chce zalozyc na iq option konto realne w najblizszym czasie, chce zalozyc na dobrego przyjaciela ale on nie ma konta w banku i czy za pomoca mojego konta w banku bede mogl robic wplaty i wyplaty w tym serwisie? Brakuje mi roku do 18 wiec troche dlugo czekania.
Przy okazji jak ktos ma tam konto to jak to wyglada podobnie do dema??

z gory przepraszam za brak interpunkcji ale pisane z telefonu.


RE: IQ OPTION wyplaty i inne - drynd3k - 10-12-2015 18:38

Dane powinny się zgadzać, dlatego jakbys mial weryfikacje na dowód osobisty kumpla a przelewal na inne konto to moze to byc traktowane jako korzystanie 'osób trzecich' z konta. Szybko by cos takiego zczaili i kasy bys nawet nie zobaczył.
Jak już robić takie rzeczy to raczej tak zeby sie wszystkie dane zgadzały, a Ty tylko będziesz ciupał na tym koncie.

Co do porównania demo/real, to na real przygotuj się na ciut większe opóźnienia. Nie są jakieś masakrycznie ale czasem odczuwalne. Mimo wszystko IQ to moim zdaniem najlepszy brok pod krótkoterminówki, ja akurat korzystam z 60 sek i narzekac nie moge. Tongue


RE: IQ OPTION wyplaty i inne - thepolishmoosepl - 10-12-2015 22:46

dziekuje za info. Mam pytanie jeszcze co do wplaty czy np. o wplate beda sie czepiali czy raczej nie!


RE: IQ OPTION wyplaty i inne - drynd3k - 11-12-2015 07:44

O wpłate nigdy sie nie czepiają, to pierwsze na co zawsze przekierowują po rejestracji. Jak nie ma wpłat to broker nie istnieje, więc 'troszczą' się o klienta praktycznie naganiając go do depo.

A przetestowales koncepcje na granie na demo ?


RE: IQ OPTION wyplaty i inne - thepolishmoosepl - 11-12-2015 08:28

Pewnie już 5 dzień lecę Smile Wcześniej siedziałem na demo u optec'a Smile


RE: IQ OPTION wyplaty i inne - drynd3k - 11-12-2015 15:49

To gitarka, powodzenia Smile


RE: IQ OPTION wyplaty i inne - thepolishmoosepl - 11-12-2015 18:47

Jakieś może rady na początek przygody byś dał Smile


RE: IQ OPTION wyplaty i inne - MaLiN - 12-12-2015 12:56

Odpuść sobie opcje sekundowe - taka rada z mojej strony Tongue


RE: IQ OPTION wyplaty i inne - Lukasz5555 - 18-12-2015 13:46

jakie procesory płatnicze sa obsługiwane?


RE: IQ OPTION wyplaty i inne - MaLiN - 18-12-2015 15:11

karta VISA/Mastercard, Skrill, Neteller, WebMoney