Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skrypt, który obstawia na ruletce cs:go (łatwy sposób na pomnożenie skinów) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Counter-Strike (/Forum-Counter-Strike-40)
+---- Dział: Ruletki oraz Skiny CS GO (/Forum-Ruletki-oraz-Skiny-CS-GO-408)
+---- Wątek: Skrypt, który obstawia na ruletce cs:go (łatwy sposób na pomnożenie skinów) (/Temat-Skrypt-ktory-obstawia-na-ruletce-cs-go-latwy-sposob-na-pomnozenie-skinow-125396)

Strony: 1 2 3


RE: Skrypt, który obstawia na ruletce cs:go (łatwy sposób na pomnożenie skinów) - GrubszyId - 28-12-2015 00:53

Dzięki, za uprzedzenie dobrze, że nie chciałem ryzykować bo byłoby po 400 euro


RE: Skrypt, który obstawia na ruletce cs:go (łatwy sposób na pomnożenie skinów) - 4EverSky - 29-12-2015 00:30

Wszystko ok.
Tylko dla czego jak postawił 160 i przegrał to postawił 5. A innym razem przy postawieniu 160 potem postawił 320?


RE: Skrypt, który obstawia na ruletce cs:go (łatwy sposób na pomnożenie skinów) - Czmiel - 10-01-2016 15:15

W zasadzie to nie polecam, na początku grając tą metodą z 500 coinsów zrobiłem 1300.
Z podniecenia zakupiłem 30k coinsów i odpaliłem bota, wszystko fajnie aż tu seria czerwonych i zostało mi około 20k. Mam szczęście że obserwowałem bota bo zostałbym z niczym a tak to za m4a1-s cyrex zapłaciłem 110 zł. Sad


RE: Skrypt, który obstawia na ruletce cs:go (łatwy sposób na pomnożenie skinów) - ClassAxion - 10-01-2016 15:30

Szansa na wygraną jest taka sama jak na przegraną Lol

Sam wpłaciłem 2,5$ po czym zrobiłem w 1h z tego 12,5$
Potem zacząłem spadać aż do 6$, na 4$ wrzuciłem all in i wygrałem czyli miałem 8$ które i tak przegrałem. Big Grin


RE: Skrypt, który obstawia na ruletce cs:go (łatwy sposób na pomnożenie skinów) - xaxaxa - 11-01-2016 21:01

Temat juz przerobiony, teraz minimum 10coinsow bet, a zeby bezpiecznie grac to mysle ze potrzeba powyzej 40~ tysi miec, tylko czy jest sens? Ryzykujemy 40tysie zeby wygrac 10c. Strona lubi się wieszac pozatym jak poleci train to juz pozamiatane...


RE: Skrypt, który obstawia na ruletce cs:go (łatwy sposób na pomnożenie skinów) - GaCeL - 21-01-2016 20:32

Link wygasł.


RE: Skrypt, który obstawia na ruletce cs:go (łatwy sposób na pomnożenie skinów) - WujRock - 21-01-2016 20:36

Aktualnie nie zajmuje sie csgodouble z pewnego powodu, czekam na pewną nową polską ruletką Wink


RE: Skrypt, który obstawia na ruletce cs:go (łatwy sposób na pomnożenie skinów) - TheZadra - 22-01-2016 19:39

Link ze skryptem nie działa.


RE: Skrypt, który obstawia na ruletce cs:go (łatwy sposób na pomnożenie skinów) - WujRock - 30-01-2016 20:36

Nowy, lepszy skrypt!
Łapać: http://zarabiam.com/Temat-Prosty-i-skuteczny-bot-CSGODOUBLE-128160