Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skrypt, który obstawia na ruletce cs:go (łatwy sposób na pomnożenie skinów) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Counter-Strike (/Forum-Counter-Strike-40)
+---- Dział: Ruletki oraz Skiny CS GO (/Forum-Ruletki-oraz-Skiny-CS-GO-408)
+---- Wątek: Skrypt, który obstawia na ruletce cs:go (łatwy sposób na pomnożenie skinów) (/Temat-Skrypt-ktory-obstawia-na-ruletce-cs-go-latwy-sposob-na-pomnozenie-skinow-125396)

Strony: 1 2 3


Skrypt, który obstawia na ruletce cs:go (łatwy sposób na pomnożenie skinów) - WujRock - 09-12-2015 18:06

Skrypt działa na stronie csgodouble.com

Kod na 500 coins(0.55$) - C500C <-- Wpisz po zalogowaniu w "FREE COINS"

***** NOWY, LEPSZY SKRYPT: http://zarabiam.com/Temat-Prosty-i-skuteczny-bot-CSGODOUBLE-128160 *******

NOWA RULETKA CSGO: csgopolygon.com KOD NA 500 coins: FREECASH


Jak ktoś nie wie:
CSGODouble to ruletka cs:go. Są 3 kolory: czarny, czerwony i zielony. Po obstawieniu na czarny lub czerwony i wygranej dostajesz x2 coinsy, które postawiłeś(można zmienić na walutę dolar) a po wygranej na zielonej x14.
Strona losuje kolor z tych 3 podanych wyżej. Zielony wypada bardzo rzadko.

Skrypt polega na obstawianiu wybranej ilości coins na dany kolor (wybierasz jaki) po przegranej mnoży x2 bet. Po wygranej wraca do wartości początkowej.

Przykład:
-5 coins na czerwony (przegrana)
-10 coins na czerwony (przegrana)
-20 coins na czerwony (wygrana)
-5 coins na czerwony

I tak leci w kółko, ty nic nie musisz robić.

SKRYPT: https://gist.github.com/williamoliveira/47ab5126448c5a13d57d

Wpisujemy go w konsoli. Firefox to ctrl + shift + K , Chrome to ctrl + shift + J Wklejacie kod, enter i już działa. Można konsolę wyłączyć i robić co się chce, wystarczy, że csgodouble będzie włączony.

W kodzie edytujemy tylko wartość betu (1 linijka) i kolor (nie trzeba)

Przy 500 coinsach z kodu C500C polecam ustawić value na 3-4 i zostawić na kilka godzin.
Oczywiście, można wrzucić swoje skiny. Min. to 1$. Polecam wrzucić jakiś tani skin Wink

Jeżeli nie ten dział, lub coś źle napisane proszę o wyrozumiałość i wyjaśnienie błędu.


RE: Skrypt, który obstawia na ruletce cs:go (łatwy sposób na pomnożenie skinów) - mateusz307 - 09-12-2015 19:50

Gdzie jest ta zmiana początkowej wartości, nie mogę znaleźć. Nie mam ułożonego kodu tylko wszystko ciurkiem i jest problem.


RE: Skrypt, który obstawia na ruletce cs:go (łatwy sposób na pomnożenie skinów) - kusas - 09-12-2015 22:53

Nie polecam, dzis tak sporą kwote przegralem bo był train czerwonych 16 razy... ja obstawiałem na czarne


RE: Skrypt, który obstawia na ruletce cs:go (łatwy sposób na pomnożenie skinów) - WujRock - 10-12-2015 08:04

(09-12-2015 19:50)mateusz307 napisał(a):  Gdzie jest ta zmiana początkowej wartości, nie mogę znaleźć. Nie mam ułożonego kodu tylko wszystko ciurkiem i jest problem.

Valuebet, to co jest "1" zmieniasz na twój bet, oczywiście bez wrzucania skinu nie dawaj więcej niż 3. (to jest gdzieś na początku)


RE: Skrypt, który obstawia na ruletce cs:go (łatwy sposób na pomnożenie skinów) - WujRock - 12-12-2015 18:25

(09-12-2015 22:53)kusas napisał(a):  Nie polecam, dzis tak sporą kwote przegralem bo był train czerwonych 16 razy... ja obstawiałem na czarne

Trzeba pamiętać aby odpowiednio dostosować valuebet do swojego balansu. Najpierw policzcie sobie co by było gdybyście 8-9 razy przegrali, i dopasujcie tak aby starczyło na 9 a najlepiej 10 beta. I zostawiajcie to na kilka godzin dziennie. Zysk gwarantowany Wink


RE: Skrypt, który obstawia na ruletce cs:go (łatwy sposób na pomnożenie skinów) - mateusz307 - 12-12-2015 18:43

Dostałem na start to co miałem 500 pkt następnie włączyłem automat i przegrałem wszystko po jakimś czasie. ^^ No, ale automat fajny.


RE: Skrypt, który obstawia na ruletce cs:go (łatwy sposób na pomnożenie skinów) - WujRock - 12-12-2015 19:46

(12-12-2015 18:43)mateusz307 napisał(a):  Dostałem na start to co miałem 500 pkt następnie włączyłem automat i przegrałem wszystko po jakimś czasie. ^^ No, ale automat fajny.

Dałeś pewnie za duży bet startowy.
na 1 bym 1 dał Wink
ogólnie na początku jest trudno z tym botem, ale jak się wrzuci jakieś skiny za 10 euro idzie pięknie, kilka godzin dziennie i w tydzień-dwa macie kosę Wink


RE: Skrypt, który obstawia na ruletce cs:go (łatwy sposób na pomnożenie skinów) - kondekon12 - 12-12-2015 21:26

Poki co z 500 coins 2k coins ( ͡° ͜ʖ ͡°)


RE: Skrypt, który obstawia na ruletce cs:go (łatwy sposób na pomnożenie skinów) - spaltooln - 14-12-2015 00:37

Dzis 14 black pod rzad o caly depozyt w bloto, nie polecam Wink


RE: Skrypt, który obstawia na ruletce cs:go (łatwy sposób na pomnożenie skinów) - WujRock - 14-12-2015 13:53

(12-12-2015 21:26)kondekon12 napisał(a):  Poki co z 500 coins 2k coins ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pięknie!

Pamiętajcie, że z 500 coinsów jest trudno zrobić kosę lecz po wrzuceniu 10 euro jest to dosyć łatwe z tym skryptem, więc zalecam depozyt. I pamiętajcie o dobrym wybraniu valuebet, tak abyście nie przegrali przy trainie koloru!

A i wysyłając mi ostatnie 3 cyfry ze swojego linku do profilu steam możecie liczyć na moją pomoc Smile