Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Generatory unikalnej treści! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Generatory unikalnej treści! (/Temat-Generatory-unikalnej-tresci-125355)



Generatory unikalnej treści! - WuJeKuBa - 08-12-2015 20:07

Siemanko! Jeśli kopiujecie i zmieniacie treść na unikalną tylko po to, aby być na lepszej pozycji w google, to polecam generator unikalnej treści:

http://melma.pl/melmaxer.html

Jak na razie znalazłem tylko ten jako jakiś lepszy Wink W wprowadzany tekst klikamy "Zwykły tekst - automat", a działania w wierszach, to najlepiej "Mieszane", po czym wklejamy jakiś tekst i go generujemy. Pózniej tylko jeszcze zmieniamy, aby wszystko miało jakikolwiek sens, bo podobno google na sens jakoś uwagę zwraca nie wiem jak, ale jednak.. A po drugie czytelnicy lepiej przyjmą teksty z jakimś sensem.

Ale i tak to naprawdę dużo czasu oszczędza jak dla mnie. Może wolno mi idzie przekształcanie zdań/słów, ale mimo wszystko to jednak jest na PLUS.

Jeśli znacie jakieś dobre/lepsze stronki od tej podajcie w komentarzach, też mi się przydadzą Wink Jak się komuś przydało to super Wink


RE: Generatory unikalnej treści! - Karewer - 09-12-2015 08:11

Nie lepiej po prostu skopiować i wkleić tekst, redagując po kolei, zmieniając go i pisząc odrobinę innymi słowami, zastępując: dodatkowo/również - słowem ponadto? Nigdy mi nie przyszło do głowy używać jakichkolwiek generatorów. Język Polski jest językiem bardzo bogatym wbrew pozorom i każdy z IQ na poziomie głowonoga, na pewno da sobie radę sam, ale reput za chęci i chwilkę poświęconego czasu Smile


RE: Generatory unikalnej treści! - full2000 - 10-02-2016 19:53

bestfreespinner.com Smile


RE: Generatory unikalnej treści! - trybulski - 20-05-2016 13:24

Jest jeszcze synoglota


RE: Generatory unikalnej treści! - malena - 23-05-2016 07:02

Moim zdaniem żaden generator nie zastąpi pracy człowieka (pod warunkiem, że ów człowiek nie skorzysta z generatorów). Nic nie stoi na przeszkodzie aby zapytać e - pisarzy (to chyba najtrafniejsze określenie) o taką możliwość. Kilkakrotnie wykonywałam zlecenie polegające na napisaniu 1 tekstu i jego 2 - 3 unikatowych kopii (zawsze można coś dodać, odjąć, nie tylko "wymiana" słów..).


RE: Generatory unikalnej treści! - lechoo - 23-05-2016 22:44

(20-05-2016 13:24)trybulski napisał(a):  Jest jeszcze synoglota
Potwierdzam. Na 3 lub 4 poziom zaplecza idealnie się sprawdza. Jego zaletą jest ogromna baza synonimów i nie duży koszt zakupu (obecnie chyba 59 zł)


RE: Generatory unikalnej treści! - Niewiarygodny - 07-11-2017 05:25

Naprawdę, taki robot nie zastąpi prawdziwego realnego człowieka.


RE: Generatory unikalnej treści! - Rider - 27-01-2018 18:18

Synoglota nie generuje treści z niczego tylko synonimizuje tekst który mu dasz. Robi to na tyle "dobrze" że teksty mają wysoką unikalność. Noi nieźle można się bawić przy ich czytaniu Big Grin


RE: Generatory unikalnej treści! - rsh - 10-06-2018 22:06

ale to tylko raczej na zaplecza?


RE: Generatory unikalnej treści! - bardock3 - 05-03-2020 23:14

czy ktos w seo sie jeszcze bawi w mieszarki tekstow?Big Grin