Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Eforsa - pytanie co do wynagrodzenia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Eforsa - pytanie co do wynagrodzenia (/Temat-Eforsa-pytanie-co-do-wynagrodzenia-125346)



Eforsa - pytanie co do wynagrodzenia - mateusz307 - 08-12-2015 17:32

Witam, mam takie pytanko. Porównałem sobie dwa serwisy. Eforsa oraz Leadmore. Co was przekonuje, żeby używać eforsa skoro na leadmore jest większe wynagrodzenie za leada?


RE: Eforsa - pytanie co do wynagrodzenia - bartek9330 - 08-12-2015 18:10

Nie wiem jak to wygląda na eforsie, bo nie korzystałem, ale liczy się bardziej konwersja Wink Popatrz sobie tu i tu jak wpada i porównaj po powiedzmy 10 dniach


A poza tym to eforsa ma chyba odnowienia z tego co wiem


RE: Eforsa - pytanie co do wynagrodzenia - Koja - 08-12-2015 18:55

(08-12-2015 17:32)mateusz307 napisał(a):  Witam, mam takie pytanko. Porównałem sobie dwa serwisy. Eforsa oraz Leadmore. Co was przekonuje, żeby używać eforsa skoro na leadmore jest większe wynagrodzenie za leada?
Na eforsie masz odnowiania raz w tygodniu. Czyli jeśli ktoś się zapisał do usługi z Twojego linka i ma doładowane konto to znów dostajesz kase. Na LM pieniądze dostajesz tylko raz.


RE: Eforsa - pytanie co do wynagrodzenia - szykiryki - 08-12-2015 19:15

Poza tym nie znasz stawek za leada.
Na eforsie dwa największe 7,50 zł na subach, 11,50 zł na premkach (oczywiscie nizsze również są)
Ja na Leadmore mam 7 zł najwyższą stawkę...


RE: Eforsa - pytanie co do wynagrodzenia - bodorek - 08-12-2015 20:36

Eforsa>Reszta. Jedynie co to support lekko ssie, bo nie zawsze odpisują, ale tak to super Smile


RE: Eforsa - pytanie co do wynagrodzenia - Xevik - 09-12-2015 22:10

No nie wiem.. na eforsie stawka za 1 Premium SMS jest 6,50zł, to jest chyba ta sama co w Leadmore 6zł.
A największa stawka 11,50 aktualnie chyba nigdzie więcej nie dostaniesz..

+ przekonali mnie do siebie dodając program filescloud Smile.
2 razy większa konwersja na tym programie niż wcześniej na downloaded Tongue.
Szukałem u konkurencji i nigdzie nie znalazłem nic lepszego..

Jeszcze jak eforsa doda możliwość dodania sobie "like" do tych fake komentarzy z facebook-a, to już nikt z konkurencji jej nie zagrozi. Co do tych postów, że eforsia często tnie.. ostatnio testuje stawkę 11,50 i mam codzienne CR od 4% do 6,5% przy 100-180 unikalnych wejściach Wink. Od czasu kiedy poprawiłem jakość swoich nisz + zmieniłem linki na program z filescloud leady zaczęły wpadać..

No i w eforsie masz odnowienia 2,50 - 3 razy w tygodniu(nigdzie indziej tego nie ma), a najgorsze, że u większości konkurencji programy są zrobione na szybko.. ja zarabiam na plikach i niestety jak zobaczyłem u innych programy, to uciekałem od razu ^^. Raz chciałem zaufać jednemu serwisowi który jest mało znany.. na 1000 wejść miałem 2-3 leady okazało się, że ich program nie działał na Chrome i mogli nabijać tylko unikalne wejścia, a później wyskakiwał im błąd zamiast okienka z wysłaniem SMS.

Niestety większość serwisów się nie stara.. oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego worka Tongue.
Robią serwis na szybko i myślą, że każdy się do nich przeniesie.
i 7,50 raz w tygodniu.
Jeżeli chodzi o mnie, to nikt z konkurencji mnie nie przekonał żeby zmienić linki Tongue.

Wybaczcie za rozpisanie się..
Z wypłatami na eforsie tak samo.. na bank zazwyczaj wypłacali po 1h do 24h od zlecenia Tongue nie raz nawet wypłacali 4-5 wypłatę w 1 miesiącu, a w regulaminie maks wypłat na miesiąc jest 3. Jedyny problem był z Paypal-em, ale z PP, to większość serwisów miało problemy i w 90% wina leżała po strona Paypal, a nie po stronie np. eforsy.


Eforsa - pytanie co do wynagrodzenia - piotrekprorok - 06-01-2016 22:31

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.