Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Yoast to nie wszystko - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Yoast to nie wszystko (/Temat-Yoast-to-nie-wszystko-125245)

Strony: 1 2


RE: Yoast to nie wszystko - djram - 02-01-2016 17:04

Należy poprawić:
Włącz kompresję - Upewnij się, że twój hosting obsługuje kompresie Gzip
Wykorzystaj pamięć podręczną przeglądarki Sprawdź czy dobrze skonfigurowałeś wtyczkę do cache
Wyeliminuj blokujący renderowanie kod JavaScript i CSS z części strony widocznej na ekranie - to już wina twojego szablonu zmień szablon bądź zoptymalizuj kod


RE: Yoast to nie wszystko - Krechaman - 27-01-2016 08:34

Mam dwie strony. Jedna trzyma się tak:
Druga tak:
Na mobilnym ruchu mi nie zależy, bo to nie jest treść na takie rzeczy, ale na PC przydałoby się to poprawić. Wykorzystam Twoje rady i zobaczę czy jest choćby mała zmiana Smile


@Po zainstalowaniu pierwszej wtyczki moja strona wygląda tak:
Druga wtyczka nic nie zmienia w działaniu strony bądź jej wyniku.

@Sprawdziłem na drugiej stronie. Tutaj mam odwrotnie. Pierwsza wtyczka działa, ale nie daje efektu, a druga krzaczy. Może to do szablonu zależy, ale mi w żadnym przypadku nie pomogły te rady :/


RE: Yoast to nie wszystko - ambrosini - 30-01-2016 17:40

(27-01-2016 08:34)Krechaman napisał(a):  M
@Sprawdziłem na drugiej stronie. Tutaj mam odwrotnie. Pierwsza wtyczka działa, ale nie daje efektu, a druga krzaczy. Może to do szablonu zależy, ale mi w żadnym przypadku nie pomogły te rady :/

Zmiana szablonu to podstawa by cokolwiek na Twojej stronie poprawić.