Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Antywirus. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Antywirus. (/Temat-Antywirus-125221)

Strony: 1 2 3


Antywirus. - zbyszeq - 06-12-2015 13:13

Witam serdecznie,
niestety wczoraj doznałem pewnej nie miłej sytuacji która skłoniła do napisania tego tematu. Chodzi o antywirusa oczywiście.

Szukam czegoś dobrego - czy darmowego czy płatnego w dupie- byle by spełniało swoją rolę..
Niestety "Polak mądry po szkodzie"..


RE: Antywirus. - Madroxx - 06-12-2015 13:14

Kaspersky Internet Security


RE: Antywirus. - PaidMoney - 06-12-2015 13:17

Jak znalazłem na chomikuj chyba licencje do avasta premier, ogólnie to można znaleźc również pod inne antywirusy
Nwm czemu, ale ludzie nie polecają avasta, w tym wypadku może Norton internet security?
Ludzie tego anti całkiem polecają


RE: Antywirus. - kondekon12 - 06-12-2015 13:19

Dla mnie nie ma sensu wersja aantywirua 'pro' badz 'premium', ponieważ to oznacza ze jego podstawowa wersja bezpłatne nie chroni nas w 100%. Nie mowie tu oczywiście o antywirusie typu Avast którego płatne wersje dają inne funkcje i zabezpieczenia dodatkowych rzeczy.
Osobiście polecam Avast badz malwarebytes korzystałem kiedyś w wersji rozszerzonej chronił mnie bardzo dobrze, wykrywał wirusy ktorych inne antywirusy nie były w stanie znaleźć.
F secure jeszcze.


RE: Antywirus. - Klin - 06-12-2015 13:22

Comodo Internet Security Premium + Malwarebytes Anti-Malware + KeyScrambler + Wireshark


RE: Antywirus. - WinchesteR - 06-12-2015 13:26

Żaden antywirus nie da ci PEWNEJ ochrony.


RE: Antywirus. - Devil877 - 06-12-2015 14:19

Ja bym się nie bawił w wersje "pro" z chomików czy innych ponieważ nie masz gwarancji że na drugi dzień będzie działał lub też przy aktualizacji Ci wyrzuci że masz klucz nieaktualny , zainstaluj jakiś zwykły z dodatkami jak tu wyżej pisali lub kup w sklepie


RE: Antywirus. - zbyszeq - 06-12-2015 14:59

ostatecznie zdecydowałem się na eset nod32 + malwarebytes Smile
dziękuje wszystkim za pomoc.


RE: Antywirus. - marcel_kk - 06-12-2015 15:03

Norton Internet Security + Malwarebytes Anti-Malware


RE: Antywirus. - zbyszeq - 06-12-2015 15:13

@[marcel_kk]
Jakieś argumenty za czemu norton do malware Tongue?