Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Narzędzie online wyszukiwania miejsc na linki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Narzędzia (/Forum-Narzedzia-399)
+--- Wątek: Narzędzie online wyszukiwania miejsc na linki (/Temat-Narzedzie-online-wyszukiwania-miejsc-na-linki-125216)



Narzędzie online wyszukiwania miejsc na linki - djram - 06-12-2015 11:38

Jak wiecie w erze pingwina i pandy, ciężko przebić się przez konkurencje jeśli nie posiada się wiedzy i płatnego oprogramowania wspomagającego pozycjonowanie.

Dzisiaj chciałbym podzielić się z wami bardzo fajną stroną opartą o wyszukiwarkę Google. Strona ta daje możliwość znajdowania miejsc do ręcznego linkowania ze stron, które są powiązane z tematyką naszej strony.

Strona to http://dropmylink.com/ Ręczny odpowiednik scrapeboxa w wersji online

[Obrazek: fsc0z7.jpg]

W pole to najlepiej wpisujemy keyword naszej strony którą chcemy pozycjonować.

Nie polecam zamykać się tylko na najłatwiejszym linkowaniu z blogów, bo to może wpędzić naszą strone w otchłań google.

Jak tego używać ?

Wg mnie najlepszym rozwiązaniem jest zdobywanie linków, ze wszystkich wymienionych na tej stronie typów stron ( blogi, fora, księgi gości) Polecam również używać wszystkich możliwych silników jakie tam są (Footprint).

Czy to działa ?

Dla testu postawiłem blog 2 Grudnia , na linkowanie poświeciłem jakieś 30 minut, na pewno nie wszystkie linką są zindeksowane przez Google, część z nich pewnie nigdy nie będzie.

Ale statystyki bloga idą do góry

[Obrazek: 7hz6v7.jpg]

MYŚLE, ŻE TO IDEALNE ROZWIĄZANIE DO POZYCJONOWANIA STRON Z LICZBĄ WYSZUKIWAŃ DO MAX 5 000 WYSZUKIWAŃ W MIESIĄCU.


RE: Narzędzie online wyszukiwania miejsc na linki - wasia90 - 06-12-2015 14:30

Jak dla mnie trochę słabo radzi sobie z polskimi słowami kluczowymi


RE: Narzędzie online wyszukiwania miejsc na linki - PaidMoney - 06-12-2015 14:35

Dzięki za poradnik skożystam, i reput poleciał


RE: Narzędzie online wyszukiwania miejsc na linki - polskiwarez - 23-12-2015 22:21

słabiutko znajduje polskie stronki ;/


RE: Narzędzie online wyszukiwania miejsc na linki - MaLiN - 24-12-2015 01:43

Nie zdziwicie się tylko jak pojawi się Wam captcha od Googla, z powodu dziwnego "ruchu" Wink