Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sklep z usługami gamingowymi - skrypt - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Sklep z usługami gamingowymi - skrypt (/Temat-Sklep-z-uslugami-gamingowymi-skrypt-125205)



Sklep z usługami gamingowymi - skrypt - Vamph - 05-12-2015 23:04

Witam. Który skrypt / system Waszym zdaniem będzie najlepszy pod mały sklep internetowy oferujący usługi w grach ? Wraz z kolegami oferuję wykonywanie różnych rzeczy w 3 różnych grach i chciałbym do tego założyć portal / sklep z zapłatą poprzez paypal / bank. Z gory dziekuje za odpowiedzi


RE: Sklep z usługami gamingowymi - skrypt - Guacamoled - 06-12-2015 08:40

Widziałeś skrypt sklepu z az.pl?


RE: Sklep z usługami gamingowymi - skrypt - djram - 06-12-2015 08:53

Jeśli chodzi o szybkość, stabilność a co najważniejsze seo to raczej woocommerce


RE: Sklep z usługami gamingowymi - skrypt - mateusz307 - 06-12-2015 20:37

PrestaShop wystarczy.


RE: Sklep z usługami gamingowymi - skrypt - Vamph - 07-12-2015 14:39

Presta jak dla mnie czarna magia. Wyłączyłem tryb demo a mimo to było tam 62525262 produktów, ustawione paypal'e itd

Co do az.pl - widziałem i wygląda ciekawie. 14 dni za darmo...jeśli mi sie nie spodoba to mogę po prostu zrezygnować?


RE: Sklep z usługami gamingowymi - skrypt - PaidMoney - 07-12-2015 14:46

(03-12-2015 18:11)papajaz69 napisał(a):  Nie mam pojęcia - pisz na support. Admin powinien odpowiedzieć.
Tak zgadza się
http://pomoc.az.pl/kategorie/jak-skorzystac-z-bezplatnego-okresu-testowego/


RE: Sklep z usługami gamingowymi - skrypt - PvdH - 09-12-2015 12:00

Jeśli chcesz szybko dobry sklep - ogarnij sobie Woocommerce pod Wordpressa.

Jest dość bezpieczny, szybko go ogarnąć, no i ma ogromną bazę wtyczek. Jeśli znajdziesz szablon pod Woocommerce to też od razu będziesz mieć wszystko dostosowane Smile