Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Produkcja poleconych :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Produkcja poleconych :D (/Temat-Produkcja-poleconych-D-125204)

Strony: 1 2 3


Produkcja poleconych :D - remigiuszm5 - 05-12-2015 22:56

Pomyślałem żeby nie uganiać się za poleconymi to samemu wyprodukuje poleconychJerk2

Plan jest taki powiedzmy żeby kupić z 100 komputerów powiedzmy z allegro, gdzieś tak za 50 zł sztuka.

Do tego dołożyć różne internety (na starterach również z allegroJerk).

I na tych komputerach porobić poleconych w różnych buksach. Licząc że z jednego komputera udało by się dziennie utyrać 10 centów to ze[/align] 100 wychodzi 10 $ dziennie czyli około 300$ miesięcznieJerk

Ewentualnie potem można by kogoś zatrudnić i zwiększyć produktywnośćIdea

Co o tym sądzicie?


RE: Produkcja poleconych :D - twardy - 05-12-2015 23:01

100 komputerow... i klikanie reklam na buxach? Ty jestes powazny? Prad masz za darmo i mieszkasz w jakims hangarze?


RE: Produkcja poleconych :D - nitram - 05-12-2015 23:13

szalony Big Grin


RE: Produkcja poleconych :D - remigiuszm5 - 05-12-2015 23:17

Komputery to bym upchnął w jednym pokoju (25 metrów)Jerk

A kompa to to może na pół godzinny włączyć i to ile ze 100 watów wciągnie taki stary gruchot?

To jakiś wielki koszt nie wyjdzieIdea. Przy takim założeniu to wyjdzie ze 100 złoty na miechLol

Też można by było pokombinować coś z nocną taryfąBig Grin


RE: Produkcja poleconych :D - rekki - 05-12-2015 23:30

Wolałbym roznosić ulotki, niż wejść w taki "biznes" xd


RE: Produkcja poleconych :D - gregor1985 - 05-12-2015 23:48

Jakby skorzystał z Raspberry Pi to pewnie prądu i miejsca w pokoju starczy na 1000 takich komputerów.


RE: Produkcja poleconych :D - surfer0700 - 05-12-2015 23:50

To zobacz teraz ile kosztuje raspberry pi, dolicz do tego czas skonfigurowania tego wszystkiego i zastanów się po jakim czasie zwróci Ci się koszt inwestycji. Naprawdę są lepsze sposoby na zarabianie 300$ miesięcznie. Ale fajnie że kombinujesz. Wink


RE: Produkcja poleconych :D - KacperIvD - 06-12-2015 00:06

raspbberry pi zero kosztuje 5$ za sztukę, 512mb ramu i procesor lepszy od pierwszej generacji pi Wink

ale chyba raczej prąd drożej wyszedłby :/

też o tym myślałem, ale jest to dość ciężkie do zrobienia i trzeba mieć IP na wszystkich pc inne, bo inaczej ban :/


RE: Produkcja poleconych :D - PaidMoney - 06-12-2015 00:11

Ja jak przeczytałem pierwszy post to pomyślałem, że to są jakiejś jaja


RE: Produkcja poleconych :D - rachman - 06-12-2015 00:12

Stare komputery i monitory to żarły tyle prądu co teraz kilka laptoków czy innych stworzeń Wink Jakby poleceni w czymś innym niż klikanie reklam - coś bardziej opłacalnego - to można myśleć ale póki prąd opłacasz, startery musisz kupić - skoro każdy inny to i modemy też rozumiem, przedłużaczy trzeba by sporo dokupić... Do tego obciążenie sieci... 100 kompów starej daty to nie wiem czy zwykła blokowa/domowa sieć w 1 pokoju uciągnie.

Okno otwarte w zimie na czas pracy tylu sprzętów trzymaj bo się zgrzeją jak smoki Wink Tylko szalik załóż bo na leki wydasz co zarobisz Wink