Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konkurs zarabiam.com na największą aktywność w działach SEO! [GRUDZIEŃ 2015] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Forumowe Konkursy (/Forum-Forumowe-Konkursy-12)
+--- Wątek: Konkurs zarabiam.com na największą aktywność w działach SEO! [GRUDZIEŃ 2015] (/Temat-Konkurs-zarabiam-com-na-najwieksza-aktywnosc-w-dzialach-SEO-GRUDZIEN-2015-125198)



Konkurs zarabiam.com na największą aktywność w działach SEO! [GRUDZIEŃ 2015] - Admin - 06-12-2015 10:45

[Obrazek: konkurs.png]

Konkurs zarabiam.com na największą aktywność w działach SEO! [GRUDZIEŃ 2015]

Jak zapewne zauważyliście całkiem niedawno rozdzieliliśmy dział SEO na kilka działów, które w bardziej przystępny sposób pozwolą znaleźć poszukiwane informacje, dlatego chcemy wynagrodzić najbardziej aktywne osoby w tym dziale które przysłużą się jego rozwojowi, dzieląc się wiedzą dot. metod optymalizacji/pozycjonowania czy narzędziami wykorzystywanych do tych celów.

Nagrody:

1 miejsce: Unikalny Pendrive Zarabiam.com (z logotypem forum) 8 GB!
[Obrazek: pendrive.jpg]

Z pewnością przyda się na przechowanie wartościowych programów czy poradników wspomagających zarabianie Smile



2 miejsce: Kubek Zarabiam.com
[Obrazek: kubek.jpg]

Z tego wspaniałego kubka możesz pić nie tylko kawę czy herbatę! Pij to co lubisz jak na ernera przystało Smile



3 miejsce: 200 Forum Gold


Na małe zakupy czy handel w refbacku Smile



Konkurs organizowany przez administrację forum.

Zasady konkursu:

Konkurs trwa od 06.12.2015 r. do 31.12.2015 r.

W powyższym terminie wystawiamy dowolne poradniki, opisy, narzędzia dotyczące tematyki seo w kategorii: http://zarabiam.com/Forum-Pozycjonowanie-398
W tym temacie umieszczamy WYŁĄCZNIE linki do tematu ze swoim poradnikiem. Oceniana będzie cała aktywność osoby która napisała conajmniej jeden temat spełniające powyższe kryteria i zgłosiła go w tym temacie. Im więcej tematów napiszecie tym większa szansa na wygraną.

Poradnik/Artykuł/Temat powinien:

a) Być własnego autorstwa - jednakże nie ma przeciwwskazań aby tłumaczyć content z stron anglojęzycznych czy linkować wartościowe obrazki/zdjęcia, proszę jednak w tym przypadku podawać informacje o źródle.
b) Dotyczyć tematyki seo - wszystko jedno czy poradnik będzie uczył podstaw pozycjonowania, terminologii, optymalizacji youtube, czy opisu narzędzi wspomagających pozycjonowanie - istotne aby był powiązany tematycznie z działem.
c) Powinien być napisany w sposób zrozumiały, nie zawierać wulgaryzmów, nie obrażać osób trzecich.
d) Poradnik musi wystawiany być z datą późniejszą, niż początek konkursu.


Zakończenie wystawiania poradników nastąpi dnia 31.12.2015 r. o godz 00.00.
Po tym terminie administracja forum wybierze 3 osoby które wykazały największą aktywność i otrzymają w/w nagrody.
Administracja wybierze zwycięzce w ciągu kilku dni od zakończenia konkursu.

Nagroda w Pendriva 8GB zostanie wysłana w ciągu 21 dni od zakończenia konkursu.
Zwycięzca konkursu jest zobowiązany do wysłania swoich danych niezbędnych do odbioru nagrody do Administratora forum.
Nagród w konkursie nie można zamienić w żaden sposób na ekwiwalent pieniężny.

UWAGA: Administracja forum planuje organizować regularnie konkursy o rożnych tematykach. Damy każdemu szanse na nagrodę.


PRZYPOMINAM ABY W TYM TEMACIE UMIESZCZAĆ WYŁĄCZNIE LINKI DO PORADNIKÓW KONKURSOWYCH - DODATKOWE PYTANIA PROSZĘ KIEROWAĆ POPRZEZ PRYWATNĄ WIADOMOŚĆ.



Niech wygra najlepszy. Powodzenia

Administracja Forum



RE: Konkurs zarabiam.com na największą aktywność w działach SEO! [GRUDZIEŃ 2015] - djram - 06-12-2015 19:03

@[Admin] No to zaczynam. Mam nadzieje, że przyłączą się następni Big Grin

http://zarabiam.com/Temat-Yoast-to-nie-wszystko-125245


RE: Konkurs zarabiam.com na największą aktywność w działach SEO! [GRUDZIEŃ 2015] - Karewer - 09-12-2015 09:55

To i ja się dołączę. Niby wszystko można znaleźć w internecie, ale po co szukać, skoro można znaleźć na ZC Smile

http://zarabiam.com/Temat-Odchudzanie-przyspieszenie-optymalizacja-125370?pid=1389070#pid1389070


RE: Konkurs zarabiam.com na największą aktywność w działach SEO! [GRUDZIEŃ 2015] - patryk0407 - 30-12-2015 15:37

Dołączam się Smile Zapraszam do konkursu innych Smile
Jak zabezpieczyć bloga


RE: Konkurs zarabiam.com na największą aktywność w działach SEO! [GRUDZIEŃ 2015] - Admin - 02-01-2016 08:54

Wyłoniłem zwycięzców.

1. @[djram] - Wygrał PENDRIVE zarabiam.com
2. @[Karewer] - Wygrał Kubek zarabiam.com
3. @[patryk0407] - Wygrał 200 FG

Po nagrody rzeczowe proszę wysłać adres w prywatnej wiadomości Smile Typownie było łatwe - sugerowałem się reputacją (tak kto poźno przychodzi (dodaje) sam sobie szkodziSmile )
Gratuluje zwycięzcom Smile


RE: Konkurs zarabiam.com na największą aktywność w działach SEO! [GRUDZIEŃ 2015] - Karewer - 02-01-2016 10:40

Przede wszystkim chciałbym podziękować Adminowi za zorganizowanie konkursu, a zarazem stworzenie możliwości wygrania jednej z fantastycznych nagród forumowych. Wygrana i zajęcie 2 miejsca bardzo cieszy, ale pozostaje jednak malutki niedosyt, że tak mała liczba forumowiczów wzięła udział w konkursie. Mam nadzieję, że w przyszłości również będą organizowane konkursy, w których uda mi się wziąć udział i być może wygrać kolejną nagrodę. Jeszcze raz bardzo dziękuję za taką możliwość Smile


RE: Konkurs zarabiam.com na największą aktywność w działach SEO! [GRUDZIEŃ 2015] - djram - 02-01-2016 17:00

Pierwsze co mam nadzieję, że mój mały poradnik komuś się przydał. Nie czuje się zwycięzca ponieważ była bardzo mała konkurencja. Czekam na kolejne konkursy


RE: Konkurs zarabiam.com na największą aktywność w działach SEO! [GRUDZIEŃ 2015] - patryk0407 - 02-01-2016 17:45

również dziękuję za konkurs, mam nadzieję że w kolejnych konkursach weźmie udział większa liczba użytkowników Smile Pozdro Mordeczki Smile