Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Steam pozwala w końcu usuwać gry z biblioteki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PC (/Forum-PC-142)
+---- Wątek: Steam pozwala w końcu usuwać gry z biblioteki (/Temat-Steam-pozwala-w-koncu-usuwac-gry-z-biblioteki-125174)



Steam pozwala w końcu usuwać gry z biblioteki - Pawlak093 - 05-12-2015 15:23

Steam w końcu pozwala na całkowite usunięcie gry z biblioteki użytkownika. Do tej pory jedyną opcją było ukrycie konkretnego tytułu lub poproszenie o dezaktywację przez pomoc techniczną. Dzięki nowej opcji biblioteki wielu osób w końcu zostaną uporządkowane, więc zmianę dokonaną przez Valve z pewnością trzeba pochwalić.

Na Steam mamy obecnie ponad 7100 gier i mniej więcej drugie tyle dodatków. Liczba produkcji cały czas rośnie i rosną też biblioteki użytkowników. W czasach, gdy mniejsze gry można kupić już za kilka groszy w różnego rodzaju zestawach, coraz trudniej połapać się w tym, co konkretnie posiadamy. Wielu produktów nawet nie chcemy mieć na koncie, szczególnie gdy kilka produkcji dodawanych jest za pomocą jednego klucza.

[Obrazek: steam582.jpg]

Do tej pory nie było zbyt dużych możliwości, by uporządkować naszą kolekcję. Można oczywiście tworzyć specjalne kategorie i przypisywać do nich niechciane tytuły, a następnie je ukrywać, ale nie było to rozwiązanie najlepsze. Gracze od dawna prosili o możliwość całkowitego usunięcia gier, których po prostu nie chcą i nie zamierzają w nie grać. Valve w końcu spełniło tę prośbę, choć nie ogłoszono tego właściwie w żaden sposób.

By usunąć niechcianą grę wystarczy wybrać ją w naszej bibliotece, przejść do opcji Pomoc techniczna po prawej stronie, a następnie kliknąć na „Chcę na stałe usunąć tę grę z mojego konta”. Zostaniemy jeszcze zapytanie o potwierdzenie naszego wyboru i po akceptacji gra znika z biblioteki. Inna sprawa, że Valve na tę chwilę w żaden sposób nie zabezpieczyło tej funkcji, więc jeśli ktoś przejmie nasze konto i będzie chciał je całkowicie „wyczyścić”, to ma taką możliwość.



źródło:
pclab.pl


RE: Steam pozwala w końcu usuwać gry z biblioteki - surfer0700 - 05-12-2015 15:43

Mam jakieś 90 tytułów w bibliotece, część z różnych Bundle itp, ale za nic nie chciałbym ich usuwać Wink


RE: Steam pozwala w końcu usuwać gry z biblioteki - TheKkok2 - 06-12-2015 08:13






RE: Steam pozwala w końcu usuwać gry z biblioteki - asiorek - 06-12-2015 09:25

Hahahaha co za mistrze. Ja raz kupiłem grę i nie dzialaa to gość mi hajs oddał. Ale teraz jak nie będzie działać to mu ja usunę Jerk2

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka