Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SPRZEDAM fanpage 8k+ like, +60k zasięg - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: SPRZEDAM fanpage 8k+ like, +60k zasięg (/Temat-SPRZEDAM-fanpage-8k-like-60k-zasieg-125149)



SPRZEDAM fanpage 8k+ like, +60k zasięg - majkimajki - 04-12-2015 20:35

1.Nazwa przedmiotu : Fanpage polityka/satyra
2.Opis przedmiotu : Zasięg spokojnie można zwiekszyć do 200-300k bez większego wysiłku (niestety miałem zepsuty komp i zaniedbałem), wszyscy fani prawdziwi bez sztucznego nabijania, 100% wolny od spamu
3.Zdjęcia : Priv
4.Kontakt : Priv
5.Cena : 400 zł (śmieszą mnie wyceny typu 0,002 za fana)
6.Sposób zapłaty za przedmiot : BZWBK


RE: SPRZEDAM fanpage 8k+ like, +60k zasięg - gregor1985 - 04-12-2015 20:52

Poproszę na PW o link do fanpage o screeny z zasięgiem


RE: SPRZEDAM fanpage 8k+ like, +60k zasięg - Teodorr - 04-12-2015 21:17

8k lajków i 400zł? 1-2,5 gr za dobry fanpage rozumiem, ale nigdy nie widziałem fp sprzedanego za 5gr - fan. Nie sądzę żebyś znalazł kupca, wystaw na allegro, tam szybciej sprzedaż niż tutaj na forum. Poproszę również link z ciekawości Smile


RE: SPRZEDAM fanpage 8k+ like, +60k zasięg - domin_dz - 04-12-2015 21:18

Poproszę o link na PW.

(04-12-2015 21:17)Teodorr napisał(a):  8k lajków i 400zł? 1-2,5 gr za dobry fanpage rozumiem, ale nigdy nie widziałem fp sprzedanego za 5gr - fan. Nie sądzę żebyś znalazł kupca, wystaw na allegro, tam szybciej sprzedaż niż tutaj na forum. Poproszę również link z ciekawości Smile

Wszystko zależy jaką aktywność ma docelowa grupa na fp. Ja mam jeden fp 25k like o tematyce politycznej i osiągam na nim zasięgi rzędu średnio milion odbiorcow tygodniowo, a rekord tygodniowy jaki osiągnąłem podczas kampanii wyborczej to 4,1 milionów odbiorców a to wszystko na linkach. Nie oddałbym go nawet za 5 tysi. Smile


RE: SPRZEDAM fanpage 8k+ like, +60k zasięg - Teodorr - 05-12-2015 12:53

@domin_dz jeśli tak to wygląda to jak najbardziej się z Tobą zgadzam! Smile


RE: SPRZEDAM fanpage 8k+ like, +60k zasięg - majkimajki - 05-12-2015 13:09

I właśnie jest tak jak mówi @domin-dz.
O szczegółach nie bedę opowiadał bo dogadałem się już z kupującym, który widział ten fp. Jeśli ktoś mysli, że liczba fanów jest odzwierciedleniem jakości i wartości fp to jest w błędzie. Ja rozumiem, że tutaj wszyscy mają tysiące fanów nabijanych przez różne programy lub fanów z gimnazjum. Ale to tylko liczby, bo treść nie ma żadnej wartości.
Swego czasu (dokladnie 3 m-ce temu) za fp z 4 tys like i zasiegiem 500k proponowano mi 1000 zl. Niestety zanim zdazylem sprzedac fb zablokowal mi fake konto, ktore bylo adminem tej strony. I wszystko poszlo w p...u.
Tak wiec zachecam niedowiarkow do nabrania dystansu Smile


SPRZEDAM fanpage 8k+ like, +60k zasięg - surfer0700 - 05-12-2015 15:12

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.