Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Współpraca (generuję oszczędności) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Własna Firma (/Forum-Wlasna-Firma-447)
+--- Dział: Działalność gospodarcza (/Forum-Dzialalnosc-gospodarcza-387)
+--- Wątek: Współpraca (generuję oszczędności) (/Temat-Wspolpraca-generuje-oszczednosci-125129)



Współpraca (generuję oszczędności) - kuleczkan - 04-12-2015 14:36

Witam wszystkich forumowiczów, chętnie pomogę wygenerować oszczędności osobom posiadającym firmy, spółki itd itp.
Zajmuje się sprzedażą energii elektrycznej (prądu), dla biznesu.
Od roku 2007 każdy przedsiębiorca ma prawo do redukcji kosztów za energie elektryczną, przedział oszczędności względem rachunku oscyluje pomiędzy 5% - 40% to wszystko jest uzależnione od taryfy oraz zużycia.
Zapraszam osoby chcące dowiedzieć się czegoś więcej do kontaktu, lub pozostawieniu w wiadomości prywatnej (imię, nazwisko, nr. telefonu) i kiedy najlepiej zadzwonić, wtedy ja wykonam telefon abyśmy mogli porozmawiać na spokojnie i odpowiedzieć na ewentualne pytania.
Niestety nie mogę w obecnej chwili powiedzieć z jakiej jestem firmy, aczkolwiek powiem to przy rozmowie przez telefon.
Pozdrawiam i zapraszam do współpracy.
Nr tel: 666 607 757


RE: Współpraca (generuję oszczędności) - PaidMoney - 04-12-2015 14:40

Ciekawe czy ktoś skożysta Jerk


RE: Współpraca (generuję oszczędności) - kuleczkan - 04-12-2015 14:47

(04-12-2015 14:40)PaidMoney napisał(a):  Ciekawe czy ktoś skożysta Jerk

Ciekawe czy ktoś skorzysta*
Owszem jest to ciekawe, zachęcam do kontaktu.

Wiem, że w dużych miastach jest to dosyć popularne, aczkolwiek nie każdy o tym słyszał i może akurat dzięki mnie zaoszczędzi pieniędzy.


RE: Współpraca (generuję oszczędności) - mikuss - 04-12-2015 14:59

czy to jedna z tych firm z której otrzymanie już samego listu z rachunkiem to koszt od 50 do 100 zł ?
bo ja dziękuję za takie "oszczędności"( ze względu na ubezpieczenie listu z rachunkiem beka więc na samym prądzie może i coś oszczędzisz, ale podliczywszy inne koszty tak jak ubezpieczenie listu z rachunkiem to w cale taniej nie wychodzi Tongue

wolę stare dobre PGE którzy również mają coraz lepszą ofertę wychodząc na przeciw konkurencji i u nich za list z rachunkiem nie płacę ani grosza!


RE: Współpraca (generuję oszczędności) - kuleczkan - 04-12-2015 15:05

(04-12-2015 14:59)mikuss napisał(a):  czy to jedna z tych firm z której otrzymanie już samego listu z rachunkiem to koszt od 50 do 100 zł ?
bo ja dziękuję za takie "oszczędności"( ze względu na ubezpieczenie listu z rachunkiem beka

wolę stare dobre PGE którzy również mają coraz lepszą ofertę wychodząc na przeciw konkurencji i u nich za list z rachunkiem nie płacę ani grosza!

Bardzo się cieszę, że jesteś klientem PGE.
Jeśli dostanę zgodę na przedstawianie informacji na forum na temat firmy na pewno zaktualizuję wpis.

Mogę powiedzieć, że reprezentuję kluczowego gracza na rynku energetycznym w Polsce. Aczkolwiek zapraszam wszystkich do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania informacji puki co. Postaram się jak najszybciej wyjść do was z logiem firmy.
I u nas nie ma takich wysokich opłat handlowych, mamy je najniższe. Wiadome jest, że dla osoby która płaci rachunki rzędu 300 zł ważne jest aby opłata handlowa była zerowa lub minimalna, lecz dla osoby płacącej w tysiącach lub więcej, liczy się cena za mWh gdyż opłata handlowa nalicza jest raz w miesiącu.


RE: Współpraca (generuję oszczędności) - szykiryki - 04-12-2015 18:03

U mnie akurat zmiana dostawcy energii z "największego potentata" na mniejszego dało oszczędności rzędu kilku stówek rocznie.
Oczywiscie nie warto korzystac z pierwszej, lepszej oferty czy z gadki domokrążców, tylko na spokojnie przeanalizować ofertę.
Nie wiem, o jakiej firmie mówi sam autor, ale takie zmiany sa na porządku dziennym.