Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kwota wolna od podatku 8002zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Kwota wolna od podatku 8002zł (/Temat-Kwota-wolna-od-podatku-8002zl-125118)

Strony: 1 2


Kwota wolna od podatku 8002zł - miras4567 - 04-12-2015 08:52

Jak w temacie
(dam tego niusa bo może ktos jeszcze nie wie Smile )

http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/podniesienie-kwoty-wolnej-pod-podatku-projekt-prezydenta,599386.html

Huh


RE: Kwota wolna od podatku 8002zł - domin_dz - 04-12-2015 13:09

Się tak nie ciesz bo złożony został projekt ustawy, który ozusowuje każdą umowę cywilnoprawną. Jeżeli załóżmy zarabiasz na Hotchashu to będziesz płacił około 49% podatku. Najbardziej to mi szkoda firm budowlanych bo to one najczęściej podpisują taką umowę ze zleceniodawcami. Jeżeli nawet PiS nie kradnie to będzie zwiększał podatki aby dogodzić swojemu elektoratowi kosztem innych. A zostałem tu wyśmiany na tym forum jak pisałem, że PiS popsuje gospodarkę. Big Grin


RE: Kwota wolna od podatku 8002zł - PaidMoney - 04-12-2015 13:20

(04-12-2015 13:09)domin_dz napisał(a):  Się tak nie ciesz bo złożony został projekt ustawy, który ozusowuje każdą umowę cywilnoprawną. Jeżeli załóżmy zarabiasz na Hotchashu to będziesz płacił około 49% podatku. Najbardziej to mi szkoda firm budowlanych bo to one najczęściej podpisują taką umowę ze zleceniodawcami. Jeżeli nawet PiS nie kradnie to będzie zwiększał podatki aby dogodzić swojemu elektoratowi kosztem innych. A zostałem tu wyśmiany na tym forum jak pisałem, że PiS popsuje gospodarkę. Big Grin
A skąd to wyczytałeś?


RE: Kwota wolna od podatku 8002zł - domin_dz - 04-12-2015 13:23

(04-12-2015 13:20)PaidMoney napisał(a):  
(04-12-2015 13:09)domin_dz napisał(a):  Się tak nie ciesz bo złożony został projekt ustawy, który ozusowuje każdą umowę cywilnoprawną. Jeżeli załóżmy zarabiasz na Hotchashu to będziesz płacił około 49% podatku. Najbardziej to mi szkoda firm budowlanych bo to one najczęściej podpisują taką umowę ze zleceniodawcami. Jeżeli nawet PiS nie kradnie to będzie zwiększał podatki aby dogodzić swojemu elektoratowi kosztem innych. A zostałem tu wyśmiany na tym forum jak pisałem, że PiS popsuje gospodarkę. Big Grin
A skąd to wyczytałeś?

Petru pisał na fp, że złożyli taki projekt aby obniżyć wiek emerytalny. Wcześniej w wywiadzie dla RP to samo mówił jeden z członków ZP.


RE: Kwota wolna od podatku 8002zł - mikuss - 04-12-2015 13:25

(04-12-2015 13:09)domin_dz napisał(a):  Się tak nie ciesz bo złożony został projekt ustawy, który ozusowuje każdą umowę cywilnoprawną. Jeżeli załóżmy zarabiasz na Hotchashu to będziesz płacił około 49% podatku. Najbardziej to mi szkoda firm budowlanych bo to one najczęściej podpisują taką umowę ze zleceniodawcami. Jeżeli nawet PiS nie kradnie to będzie zwiększał podatki aby dogodzić swojemu elektoratowi kosztem innych. A zostałem tu wyśmiany na tym forum jak pisałem, że PiS popsuje gospodarkę. Big Grin

no jakże to ? przecież popis zastał polskę drewnianą a zostawi murowaną beka
już wiele osób których znam zagorzałych fanów popis spadły klapki z oczu i otwarcie sami pukają się w głowę co zrobili oddając głos na popis


RE: Kwota wolna od podatku 8002zł - Madroxx - 04-12-2015 13:28

(04-12-2015 13:25)mikuss napisał(a):  
(04-12-2015 13:09)domin_dz napisał(a):  Się tak nie ciesz bo złożony został projekt ustawy, który ozusowuje każdą umowę cywilnoprawną. Jeżeli załóżmy zarabiasz na Hotchashu to będziesz płacił około 49% podatku. Najbardziej to mi szkoda firm budowlanych bo to one najczęściej podpisują taką umowę ze zleceniodawcami. Jeżeli nawet PiS nie kradnie to będzie zwiększał podatki aby dogodzić swojemu elektoratowi kosztem innych. A zostałem tu wyśmiany na tym forum jak pisałem, że PiS popsuje gospodarkę. Big Grin

no jakże to ? przecież popis zastał polskę drewnianą a zostawi murowaną beka
już wiele osób których znam zagorzałych fanów popis spadły klapki z oczu i otwarcie sami pukają się w głowę co zrobili oddając głos na popis

Spokojnie za 4 lata będą głosować na PObeka


RE: Kwota wolna od podatku 8002zł - mikuss - 04-12-2015 13:34

(04-12-2015 13:28)Madroxx napisał(a):  
(04-12-2015 13:25)mikuss napisał(a):  
(04-12-2015 13:09)domin_dz napisał(a):  Się tak nie ciesz bo złożony został projekt ustawy, który ozusowuje każdą umowę cywilnoprawną. Jeżeli załóżmy zarabiasz na Hotchashu to będziesz płacił około 49% podatku. Najbardziej to mi szkoda firm budowlanych bo to one najczęściej podpisują taką umowę ze zleceniodawcami. Jeżeli nawet PiS nie kradnie to będzie zwiększał podatki aby dogodzić swojemu elektoratowi kosztem innych. A zostałem tu wyśmiany na tym forum jak pisałem, że PiS popsuje gospodarkę. Big Grin

no jakże to ? przecież popis zastał polskę drewnianą a zostawi murowaną beka
już wiele osób których znam zagorzałych fanów popis spadły klapki z oczu i otwarcie sami pukają się w głowę co zrobili oddając głos na popis

Spokojnie za 4 lata będą głosować na PObeka

prędzej kukiz'15 lub korwin Big Grin


RE: Kwota wolna od podatku 8002zł - domin_dz - 04-12-2015 13:35

Cytat:prędzej kukiz'15 lub korwin Big Grin

Przecież Kukiz'15 to jest projekt PiSowski, widać to już od jakiegoś czasu. A nawet jak nie to co oni zrobią jak tam są lewicowcy, narodowi socjaliści i prawicowcy... Taka mieszanina nie wróży nic dobrego.


RE: Kwota wolna od podatku 8002zł - Kickster - 04-12-2015 13:54

PO kradlo wszystkim a najbardziej zwyklym obywatelom, pis kradnie obywatelom tak samo ale jeszcze chce dowalic ludziom ogarnietym i przedsiebiorczym. Co jest ku**a nie tak z tym krajem ja sie pytam?


RE: Kwota wolna od podatku 8002zł - bartheez - 04-12-2015 13:55

A czy twoje poglądy są tylko jedne? na pewno w wielu kwestiach masz różne podejście więc też pewnie jesteś mieszanką lewicowca, prawicowca itd.