Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabiaj na sieciach afiliacyjnych [PODSTAWY] - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabiaj na sieciach afiliacyjnych [PODSTAWY] (/Temat-Zarabiaj-na-sieciach-afiliacyjnych-PODSTAWY-125068)

Strony: 1 2 3 4


RE: Zarabiaj na sieciach afiliacyjnych [PODSTAWY] - Stworkowaty - 05-12-2015 18:16

Ogólnie póki co mają jedną ofertę INCENT, ale pisałem do Pani Klaudii i rzekła mi potajemnicy że planują dodać nowe niebawem więc mnie zacheciła. ^^


RE: Zarabiaj na sieciach afiliacyjnych [PODSTAWY] - PaidMoney - 05-12-2015 18:19

Ja chciałem się zarejstrować, ale poczytałem po opiniach to surfer się wypowiedział, że 70% jemu odrzuciło leadów i teraz tej sieci nie poleca
A wcześniej było wszystko ok, więc nwm czy się rejestrować


RE: Zarabiaj na sieciach afiliacyjnych [PODSTAWY] - Stworkowaty - 05-12-2015 18:28

Też o tym słyszałem, ale jestem zdania że co mieliby Ci odrzucić w ofertach INCENT? I że akurat Tych ofert nie odrzucą. Smile


RE: Zarabiaj na sieciach afiliacyjnych [PODSTAWY] - Damkofr - 06-12-2015 18:49

Co z tego że gamflow ma incent jak wymagane jest np spędzenie w grze conajmiej godziny.

Zarabia ktoś na gameflow jak u nich zaliczaniem leadów i z wypłacalnością? A co do metody to nie polecam na funhubie odrazu ban przy walidacji za zbyt mały procent graczy aktywnych, oczywiście działałem pośrednio poprzez bloga.

Muszę coś wykombinować aby podnieść % graczy aktywnych. Np kiedyś była (co prawda mało płatna chyba ok 1zł) gra bardzo ciekawa że wciągała odrazu i gracze zostawali. Samemu się wciągnąłem więc może warto nie stawiać na cene leadów a na gry które są wciągające. Co do oklepanych gier typu settlers czy anno to nie polecam.


RE: Zarabiaj na sieciach afiliacyjnych [PODSTAWY] - PaidMoney - 06-12-2015 18:56

Jeżeli chodzi o polskie sieci to najlepsze portmmo, gameflow,
Ja zarabiam na gameflow, ale nie są to duże kwoty
Wypłacać wypłacają, ale jeżeli chcesz bardziej profesjonalnej odpowiedzi to się zapytaj @pmxq
Zdaje się że niezłe kwoty zbierał


RE: Zarabiaj na sieciach afiliacyjnych [PODSTAWY] - mateusz2045 - 06-12-2015 18:57

A jak jest z przyjęciem do sieci ? Jak to robicie? Mnie nie chcieli przyjąć Sad że za słaba strona


RE: Zarabiaj na sieciach afiliacyjnych [PODSTAWY] - PaidMoney - 06-12-2015 19:16

@[mateusz2045] Zrób stronę na wordpresie, albo blogspotu skopiuj z 10 recenzji gier
I powinni przyjąć


RE: Zarabiaj na sieciach afiliacyjnych [PODSTAWY] - mateusz2045 - 06-12-2015 19:30

Ok dzięki, zobaczymy


RE: Zarabiaj na sieciach afiliacyjnych [PODSTAWY] - Damkofr - 06-12-2015 19:50

Mnie na gameflow przyjeli z blogiem z 3 wpisami i kontem yt z sztucznie nabitymi 500 subami i 4 filmikami kazdy ok 1k wyś


RE: Zarabiaj na sieciach afiliacyjnych [PODSTAWY] - xTKSD - 06-12-2015 21:55

Mi przyjeli na GF bloga z 1 postem dedykowanym jednej grze Big Grin

A jak chcesz jakieś info o GF to do pmxq pisz Wink