Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Reklamacja telefonu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Reklamacja telefonu (/Temat-Reklamacja-telefonu-124918)



Reklamacja telefonu - bartheez - 30-11-2015 12:06

Witam serdecznie, chciałbym aby ktoś mi poradził co zrobić w zaistniałej sytuacji:

4 października wysłałem telefon do serwisu, 7 dostałem informacje , że telefon został dostarczony i zaczyna się proces reklamacji, po około 2tyg status w serwisie uległ zmianie na wstrzymane ( Urządzenie oczekuje na dostawę podzespołów. Realizacja zlecenia zostanie wznowiona bezzwłocznie po otrzymaniu dostawy. Jednocześnie informujemy, że szacowany czas oczekiwania na dostawę podzespołów wynosi do 14 dni roboczych.) dziś mija dokładnie 7 tydzień odkąd telefon jest w serwisie a status nadal wstrzymane, co mogę w tej sytuacji zrobić?

Kontakt z serwisem jest tylko mailowy.


RE: Reklamacja telefonu - asiorek - 30-11-2015 12:27

To co to za serwis ? Wal do nich gdzie tylko się da.. Nie dostałeś żadnego pokwitowania itd ?

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


RE: Reklamacja telefonu - armada23 - 30-11-2015 12:36

Kontakt mailowy ? Wpisz w Google tego meila może znajdzie ich stare dane i znajdziesz nr telefonu do nich. Zbyt długo to trwa , ale zawsze mówiłem aby mieć 2,3 telefony żeby później uniknąć sytuacji czekania bo telefon leży w serwisie 3 miesiące


RE: Reklamacja telefonu - PremAccHack - 30-11-2015 12:38

Jaki to telefon tak z ciekawości pytam?


RE: Reklamacja telefonu - bartheez - 30-11-2015 13:07

Gwarancja jest in the door czyli kurier wysłany przez nich przyjeżdża zabiera sprzęt i później przywozi naprawiony. Mam jakieś tam pokwitowanie czy coś.

@armada23 jakiś numer znalazłem na ich starej stronie, spróbuje zadzwonić.


Jest to telefon Prestigio Grace PSP7557


RE: Reklamacja telefonu - bartheez - 01-12-2015 12:22

Dowiedziałem się , że nadal czekają za częścią trwa to już 2 miesiące. Czy istnieje możliwość wymiany na nowy lub zwrot pieniędzy?


RE: Reklamacja telefonu - Madroxx - 01-12-2015 12:30

To pytanie raczej powinieneś kierować do nich a nie do nas.


Możesz spróbować na ich FP opisać swoją sytuację.


RE: Reklamacja telefonu - bartheez - 01-12-2015 12:33

Napisałem również z tym zapytaniem do serwisu reklamacyjnego i producenta. Chciałem się dowiedzieć czy mają może jakieś prawne obowiązki? czy tylko ich dobra wola.

Na fanpage producenta? nie pomyślałem o tym Smile