Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pamięć RAM - Laptop - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Pamięć RAM - Laptop (/Temat-Pamiec-RAM-Laptop-124916)



Pamięć RAM - Laptop - Rakim69.rg - 30-11-2015 11:53

Hej, posiadam dooooosyć starego łapka MAXDATA eco 4510 IW (model - L51II5) i chciałbym go przywrócić do użytku ponieważ padł dysk i zamierzam kupić nowy to przy okazji chciałbym dodać mu truche RAM-u lecz nie wiem jaki kupić i czy to ma znaczenie :/

Znalazłem w sieci RAM do tego modelu lecz nowa kostka pamięci 1 GB kosztuje 80 ziko + koszt wysyłki więc moim zdaniem 100 ziko za taką kostkę to gruba przesada - na olx itd można kupić pamięć ram do laptopa za +-30 ziko lecz nie wiem czy takie kostki będą pasować i normalnie działać - nie znam się na takich sprawach Smile

Max pojemność obsługiwana przez lapka to bodajże 2GB (1Gb wbudowane) lecz spotkałem się z opiniami na forach itd że ten laptop potrafi obsłużyć nawet 4 GB lecz ile w tym prawdy nie wiem, RAM oczywiście DDR 2, a taktowanie/częstotliwość to 667 MHz Smile


Link do lapka: Klik
Link do RAM lapka "oryginał":Klik
Link do RAM łapka zamiennik: Klik

- Takie coś będzie pasować i działać? - Jeśli nie to pomóżcie w doborze odpowiedniego RAM-u Smile


Wyskrobane przy użyciu... - Nie będę się chwil Tongue


RE: Pamięć RAM - Laptop - 0000000 - 30-11-2015 19:24

zamiennik ok, będzie działać