Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zaklikaj.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zaklikaj.pl (/Temat-Zaklikaj-pl-124913)

Strony: 1 2


Zaklikaj.pl - ZAKLIKAJpl - 30-11-2015 10:36

Chcielibyśmy przedstawić Państwu nowo powstały serwis zaklikaj.pl

ZAKLIKAJ.PL to portal stworzony dla użytkowników, którzy pragną otrzymywać
darmowe nagrody za wykonywanie prostych zadań.

Użytkownicy otrzymują punkty za czynności, które wykonują codziennie.
Kto z Was czyta artykuły w internecie? Kto "lajkuje" fanpage na Facebook'u?
Od dziś będziecie otrzymywać za to punkty, które później wymienicie na cenne nagrody!

Nie będę go długo opisywał, sami wejdźcie, zarejestrujcie się i sprawdźcie bo naprawdę warto! Smile

Link do rejestracji >>TUTAJ<<

[Obrazek: baner300x250_Zaklikaj.jpg]


RE: Zaklikaj.pl - danto - 01-12-2015 00:01

Wykonałem kilka zadań, dostałem punkty tylko za jedno i 5pkt za logowanie, tak ma wyglądać Nasza współpraca? Czy po to tylko jakis błąd, który (mam nadzieję) naprawicie a punkty przypiszecie do konta.
[Obrazek: 6ff05fbb5caa5.png]


RE: Zaklikaj.pl - ZAKLIKAJpl - 01-12-2015 13:46

Proszę nie "polubiać" stron jeden za drugim bo system nie naliczy premii (ma Pan to nawet w opisie zadania napisane). Po kliknięciu lubie to trzeba odczekać 1-3 sekundy na przeładowanie strony i naliczenie premii. Proszę teraz "odlubić" te strony i polubić ponownie postępując według mojej instrukcji Smile


RE: Zaklikaj.pl - Zordi - 08-12-2015 17:48

"511 wydanych nagród" Jakieś dowody? Nowy serwis i zaraz po małej aktywności już tyle nagród, podejrzanie. // Ta statystyka była przed wprowadzeniem tych bardziej punktowych zadań.


RE: Zaklikaj.pl - -xxx- - 08-12-2015 18:23

Mój wątek został usunięty więc proszę o odpowiedzi tutaj, co myślicie na temat zaklikaj.pl? Niepokoi mnie podanie tam swojego PESELU, a co wy myślicie? Zordi dzięki za statystyki,nie zauważyłam nawet tego Smile


RE: Zaklikaj.pl - Zaperr44 - 08-12-2015 18:38

Wszystko fajnie wygląda,stronka normalnie działa,zadania tak samo bez problemu ale nie chce mi sie coś wierzyć że stronka dopiero powstała i już 2164 Użytkowników,511 nagród


RE: Zaklikaj.pl - USA - 08-12-2015 20:11

/ ☆Do autora☆
Nagrody nie powalają, praska do czosnku warta 3 złote beka
lub rzekomo zegarek męski, wyglądający jak damski
oraz inne śmieci, zrobicie lepsza ofertę, myślę że zamiast nagród powinna być po prostu wypłata zdobytych punktów, minimum od 1 zł, wypłaty instant na PayPala i odrazu prayciegniecie więcej osób moim zdaniem.


RE: Zaklikaj.pl - ZAKLIKAJpl - 09-12-2015 14:51

(01-12-2015 00:01)danto napisał(a):  Wykonałem kilka zadań, dostałem punkty tylko za jedno i 5pkt za logowanie, tak ma wyglądać Nasza współpraca? Czy po to tylko jakis błąd, który (mam nadzieję) naprawicie a punkty przypiszecie do konta.
[Obrazek: 6ff05fbb5caa5.png]

(08-12-2015 18:23)-xxx- napisał(a):  Mój wątek został usunięty więc proszę o odpowiedzi tutaj, co myślicie na temat zaklikaj.pl? Niepokoi mnie podanie tam swojego PESELU, a co wy myślicie? Zordi dzięki za statystyki,nie zauważyłam nawet tego Smile


Pesel podajemy dopiero podczas odbierania nagrody. Jest on wymagany abyśmy mogli poprawnie rozliczyć się z Urzędem Skarbowym z przekazanej nagrody. Niestety tak skonstruowane jest prawo polskie i US trzeba dać dobitne dowody, że nagrody zostały przekazane naprawde

(08-12-2015 20:11)USA napisał(a):  / ☆Do autora☆
Nagrody nie powalają, praska do czosnku warta 3 złote beka
lub rzekomo zegarek męski, wyglądający jak damski
oraz inne śmieci, zrobicie lepsza ofertę, myślę że zamiast nagród powinna być po prostu wypłata zdobytych punktów, minimum od 1 zł, wypłaty instant na PayPala i odrazu prayciegniecie więcej osób moim zdaniem.

Wypłata na konto i PayPal pojawi się wkrótce. Lepsze nagrody również.
Wstępnie dodaliśmy mało warte nagrody aby każdy mógł stosunkowo szybko odebrać coś dla siebie Smile

(08-12-2015 18:38)Zaperr44 napisał(a):  Wszystko fajnie wygląda,stronka normalnie działa,zadania tak samo bez problemu ale nie chce mi sie coś wierzyć że stronka dopiero powstała i już 2164 Użytkowników,511 nagród

Te liczby są prawdziwie i nie są wpisywane "na sztywno"
W celu weryfikacji proszę sprawdzić ilu userów jest przed i po Pańskiej rejestracji Smile

spoiler:
liczba wzrośnie o 1 Smile

(08-12-2015 17:48)Zordi napisał(a):  "511 wydanych nagród" Jakieś dowody? Nowy serwis i zaraz po małej aktywności już tyle nagród, podejrzanie. // Ta statystyka była przed wprowadzeniem tych bardziej punktowych zadań.

Wszystkie statystyki są prawdziweSmile
Jak ktoś już wcześniej zauważył mamy również mało wartościowe nagrody zatem aby je zdobyć wystarczy naprawdę krótki okres czasu


RE: Zaklikaj.pl - Zaperr44 - 09-12-2015 22:38

Istnieje wiele serwisów z nagrodami i w nich nie trzeba podawać swojego nr pesel Smile


RE: Zaklikaj.pl - USA - 09-12-2015 22:44

(09-12-2015 14:51)ZAKLIKAJpl napisał(a):  
(01-12-2015 00:01)danto napisał(a):  Wykonałem kilka zadań, dostałem punkty tylko za jedno i 5pkt za logowanie, tak ma wyglądać Nasza współpraca? Czy po to tylko jakis błąd, który (mam nadzieję) naprawicie a punkty przypiszecie do konta.
[Obrazek: 6ff05fbb5caa5.png]

(08-12-2015 18:23)-xxx- napisał(a):  Mój wątek został usunięty więc proszę o odpowiedzi tutaj, co myślicie na temat zaklikaj.pl? Niepokoi mnie podanie tam swojego PESELU, a co wy myślicie? Zordi dzięki za statystyki,nie zauważyłam nawet tego Smile


Pesel podajemy dopiero podczas odbierania nagrody. Jest on wymagany abyśmy mogli poprawnie rozliczyć się z Urzędem Skarbowym z przekazanej nagrody. Niestety tak skonstruowane jest prawo polskie i US trzeba dać dobitne dowody, że nagrody zostały przekazane naprawde

(08-12-2015 20:11)USA napisał(a):  / ☆Do autora☆
Nagrody nie powalają, praska do czosnku warta 3 złote beka
lub rzekomo zegarek męski, wyglądający jak damski
oraz inne śmieci, zrobicie lepsza ofertę, myślę że zamiast nagród powinna być po prostu wypłata zdobytych punktów, minimum od 1 zł, wypłaty instant na PayPala i odrazu prayciegniecie więcej osób moim zdaniem.

Wypłata na konto i PayPal pojawi się wkrótce. Lepsze nagrody również.
Wstępnie dodaliśmy mało warte nagrody aby każdy mógł stosunkowo szybko odebrać coś dla siebie Smile

(08-12-2015 18:38)Zaperr44 napisał(a):  Wszystko fajnie wygląda,stronka normalnie działa,zadania tak samo bez problemu ale nie chce mi sie coś wierzyć że stronka dopiero powstała i już 2164 Użytkowników,511 nagród

Te liczby są prawdziwie i nie są wpisywane "na sztywno"
W celu weryfikacji proszę sprawdzić ilu userów jest przed i po Pańskiej rejestracji Smile

spoiler:
liczba wzrośnie o 1 Smile

(08-12-2015 17:48)Zordi napisał(a):  "511 wydanych nagród" Jakieś dowody? Nowy serwis i zaraz po małej aktywności już tyle nagród, podejrzanie. // Ta statystyka była przed wprowadzeniem tych bardziej punktowych zadań.

Wszystkie statystyki są prawdziweSmile
Jak ktoś już wcześniej zauważył mamy również mało wartościowe nagrody zatem aby je zdobyć wystarczy naprawdę krótki okres czasu

Panowie ale limit polubień na fb musicie zmienić 1 like i musze czekać ? Trochę nie bardzo, wieki zajmie wyklikaniu wszystkiego