Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nieklasyfikowanie z WF na 1 semestr. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nieklasyfikowanie z WF na 1 semestr. (/Temat-Nieklasyfikowanie-z-WF-na-1-semestr-124895)

Strony: 1 2


Nieklasyfikowanie z WF na 1 semestr. - ganixon - 29-11-2015 21:26

Siemeczka. Mój problem jest następujący - od początku roku szkolnego byłem 1 raz na WF. Jak wygląda egzamin klasyfikacyjny? Pytam osób, które miały to samo. I jeśli zacząłbym chodzić od jutra (4 godz tygodniowo), to czy by mi to nk zeszło?


RE: Nieklasyfikowanie z WF na 1 semestr. - Zawadson - 29-11-2015 21:38

Ja w pierwszej liceum miałem egzamin klasyfikacyjny i miałem facetowi od wuefu powiedzieć jakie są wymiary bramki do piłki nożnej. Więcej pytań już nie pamiętam.


RE: Nieklasyfikowanie z WF na 1 semestr. - ganixon - 29-11-2015 21:41

(29-11-2015 21:38)Zawadson napisał(a):  Ja w pierwszej liceum miałem egzamin klasyfikacyjny i miałem facetowi od wuefu powiedzieć jakie są wymiary bramki do piłki nożnej. Więcej pytań już nie pamiętam.

A dawał Ci wcześniej jakąś kartkę z pytaniami przykładowymi? Miałeś tylko teoretyczny test?


RE: Nieklasyfikowanie z WF na 1 semestr. - komorxd - 29-11-2015 21:41

Jakbys chodził na każdy WF i jesteś w miarę ogarnięty w sporcie to mysle że da ci szanse


RE: Nieklasyfikowanie z WF na 1 semestr. - rekki - 29-11-2015 21:42

Eh, trzeba było ruszać dupsko na wf i ćwiczyć jak normalny człowiek, to nie byłoby tego problemu... Co za pokolenie nam wyrasta facepalm


RE: Nieklasyfikowanie z WF na 1 semestr. - Kickster - 29-11-2015 21:44

Jak można nie chodzić na WF Lolimpreza


RE: Nieklasyfikowanie z WF na 1 semestr. - djram - 29-11-2015 21:45

U mnie kumpel miał jakieś ćwiczenia, ale nie pamiętam jakie. Jak zaczniesz chodzic na WF to gosc inaczej na to spojrzy podczas egzaminu

Co do godzin to policz sobie ile nie byłeś a ile jeszcze masz


RE: Nieklasyfikowanie z WF na 1 semestr. - Noozer - 29-11-2015 21:46

(29-11-2015 21:44)Kickster napisał(a):  Jak można nie chodzić na WF Lolimpreza

U mnie jest tak, że jeśli się chodzi to można nawet nie ćwiczyć Wink
Wszystko zależy od nauczyciela.


RE: Nieklasyfikowanie z WF na 1 semestr. - ganixon - 29-11-2015 21:47

Darujcie sobie komentarze typu "jak można nie chodzić na WF" "Co to jest?!"


RE: Nieklasyfikowanie z WF na 1 semestr. - armada23 - 29-11-2015 21:51

Dokładnie Smile można można nie chodzić , nauczyciele wymyślają durne ćwiczenia przez które nie raz nabawiłem się kontuzji i nie mogłem ćwiczyć ze swoim trenerem na sali i sam mi nie kazał chodzić na ten badziew