Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupujący nie chce zapłacić na allegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Kupujący nie chce zapłacić na allegro (/Temat-Kupujacy-nie-chce-zaplacic-na-allegro-124869)



Kupujący nie chce zapłacić na allegro - Mation - 29-11-2015 16:41

Mam nietypowy problem.
Wystawiłem pewną rzecz na licytację. Kilka godzin przed zakończeniem kupujący napisał, że nie może kupić tej rzeczy bo nie ma pieniędzy. W opisie wyraźnie napisałem, że nie odwołuję ofert i nie zgodziłem się na wycofanie oferty. Gdybym wycofał tą ofertę, to znowu wygrywałby poprzedni licytujący i znając życie również by prosił o wycofanie bo myślał, ze go ktoś przebił.
Aukcja się skończyła, a z nim kontaktu brak. Co mogę w takiej sytuacji zrobić? Czekać na odpowiedź, czy wystawić negatywa i wystawić przedmiot ponownie?


RE: Kupujący nie chce zapłacić na allegro - krojek - 29-11-2015 16:50

Napisz do allegro, przedstaw całą sytuacje i wyślij im screeny rozmów.


RE: Kupujący nie chce zapłacić na allegro - armada23 - 29-11-2015 16:53

Spór do allegro , 3 spory negatywne ban konta .Tobie zwrócą koszta aukcji a kolesiowi negatywa i to konkretnego daj


RE: Kupujący nie chce zapłacić na allegro - twardy - 29-11-2015 17:18

Poczekaj tydzien na kase, zaloz spor, wystaw negatywa i wystaw przedmiot ponownie.


RE: Kupujący nie chce zapłacić na allegro - rachman - 29-11-2015 18:05

Dokładnie jak wyżej. Spór itd. Odzyskasz koszty i najwyżej założysz nową aukcję. Bywa tak.


RE: Kupujący nie chce zapłacić na allegro - Artinesse - 29-11-2015 18:27

Od razu założyć spór na allegro, po zakończeniu sporu wystawić aukcję ponownie.