Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Yoast SEO - kilka pytań mam :P - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Yoast SEO - kilka pytań mam :P (/Temat-Yoast-SEO-kilka-pytan-mam-P-124818)



Yoast SEO - kilka pytań mam :P - DonWestbam - 28-11-2015 18:00

Witam, od początku posiadania bloga posty piszę razem z wtyczką Yoast SEO i zawsze miałem wszystkie zielone światełka zaś po ostatnich wprowadzonych zmianach kilka rzeczy zaczęło mnie zastanawiać.
Tutaj jest fotka ze światełkami, screen zrobiony na gotowym poście przed opublikowaniem.

[Obrazek: 583446Yoast SEO screen.jpg]


- Zastanawia mnie czerwone światło .. z tego co rozumiem to używam zbyt często danego słowa kluczowego ale jako że jest to blog z fake hackami to przy każdym poście daje właśnie słowo "hack" jako to główne kluczowe. Może warto je jakoś rozbudowywać ? Dajmy na to "gra hack" tylko że jakoś mi się wydaje że słowo kluczowe to tylko jedno słowo Tongue

- "copy scores 31.4" Czyli że co ? Za dużo kopiowania ? Każdy opis mam unikalny .. Fakt faktem że posty pisze wg. szablonu który sobie stworzyłem i powtarzają się buttony obrazki są zawsze w tych samych miejscach. Opis pobierania i funkcje hacka też prawie zawsze podobne.

- "obrazki na tej stronie nie posiadają alt tagu" - tu już nie wiem o co chodzi Tongue Jak dodać alt. tag ?

- kolejne "ta strona nie zawiera żadnych linków zewnętrznych. W jakim sensie ? Mam mirrory do pobierania z HC, film YT i kilka innych. Czyli że jakich mu brakuje ?

Z góry wszystkim dziękuję bardzo za odpowiedzi i odwdzięczę się reputami Wink

Pozdrawiam Patryk.


RE: Yoast SEO - kilka pytań mam :P - DonWestbam - 02-12-2015 17:58

Nikt nie jest w stanie nic podpowiedzieć Tongue ?