Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowa gra Cannon satoshi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nowa gra Cannon satoshi (/Temat-Nowa-gra-Cannon-satoshi-124807)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Nowa gra Cannon satoshi - thabast - 13-12-2015 11:18

Lepiej skupić się na mniejszej ilości działek i podnosić ich poziom do maksimum. Działka na poziomach 2-4 nie generują praktycznie żadnego zysku więc należy je jak najszybciej ulepszać.

Ktoś polecał, żeby postawić jedno działko 1lvlu i czekać aż nazbierasz żeby móc od razu ulepszyć na 5 poziom. Problem w tym, że z jednego działka nie uzyskasz tylu punktów, żeby móc postawić działo na 5 poziomie.

W początkowej fazie dużo zależy od szczęścia, co 8h masz do odebrania bonus od 20 do 2k satoshi. Do tego masz mały zbiornik na paliwo więc musisz często się logować i go uzupełniać.

Jeśli chcesz, żeby działało to najefektywniej to najlepiej jest użyć excela i w nim wszystko sobie rozpisać. Wszystkie informacje na temat działek masz w zakładce Game information (ikonka "i" na niebieskim tle). Sprawdzasz: ile dane działka potrzebują paliwa, jaki jest koszt ich wybudowania, ile potrzebujesz punktów na kolejny poziom i najważniejsze ile razy dziennie/co ile godzin jesteś w stanie zalogować się do gry aby uzupełnić paliwo.


RE: Nowa gra Cannon satoshi - urban07 - 13-12-2015 11:46

Zarejestrowałem się z refa, ale chyba trochę zwaliłem, bo z uzupełnianiem paliwa teraz wychodzę prawie na zero Big Grin


RE: Nowa gra Cannon satoshi - WinchesteR - 13-12-2015 15:52

(13-12-2015 11:46)urban07 napisał(a):  Zarejestrowałem się z refa, ale chyba trochę zwaliłem, bo z uzupełnianiem paliwa teraz wychodzę prawie na zero Big Grin

zrób nowe konto ?


RE: Nowa gra Cannon satoshi - urban07 - 13-12-2015 16:22

@up wykrywa że mam to samo ip, a nie chce mi się zmieniać Tongue
Udało mi się z tego wybrnąć, skasowałem parę budowli i wychodzę na plus


RE: Nowa gra Cannon satoshi - WinchesteR - 13-12-2015 16:38

wystarczy na chwile zmienic proxy przy rejestracji by oszukac BAD IP

dalej polecam nowe konto , bo poszedłes w plecy, a przy burzeniu nie odzyskujesz sato


RE: Nowa gra Cannon satoshi - urban07 - 13-12-2015 17:54

No dobra, jak tylko przy rejestracji sprawdza to chyba faktycznie założę nowe Big Grin


RE: Nowa gra Cannon satoshi - WinchesteR - 14-12-2015 22:04

zostałem zbanowany za złamanie reguł .... dziwne ze akurat przy wypłacaniu mojego satoshi.....
100 k sato i TOP 3 poszło w pisssssdu pokerface



nie polecam serwisu, nie ja pierwszy dostałem bana przy wypłacaniu, także radze uważać.


Odp: Nowa gra Cannon satoshi - Sahya - 14-12-2015 22:47

A nie korzystales z żadnych bugow? Bo już było tu trochę takich cwaniaczków.

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2


RE: Nowa gra Cannon satoshi - overlord25 - 16-12-2015 10:09

Cwaniaczek to jest admin który banuje też w farmsatoshi Undecided


RE: Nowa gra Cannon satoshi - Robson19 - 16-12-2015 15:39

Farm satoshi to ten sam admin co na cannon , dostałem bana jakies dwa tygodnie temu zlecając wypłate na xapo do dzis zero odpowiedzi na forum
rejstrowałem sie tam jako jeden z pierwszych ech szkoda mowic Sad