Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wniesienie pralki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Wniesienie pralki (/Temat-Wniesienie-pralki-124735)

Strony: 1 2


RE: Wniesienie pralki - darmoweprobki - 26-11-2015 21:38

Dzięki za rady, tak jestem kobietą i wyłączyłam kompa, ale znalazłam dwóch panów spod sklepu i wnieśli za 20 zł Big Grin


RE: Wniesienie pralki - Madroxx - 26-11-2015 21:52

Dwa paski klinowe i jazda Big Grin


RE: Wniesienie pralki - adios123 - 26-11-2015 22:11

szkoda ze nie robią pralek, które same wchodzą na 1 piętro Jerk


RE: Wniesienie pralki - darmoweprobki - 26-11-2015 22:13

(26-11-2015 21:52)Madroxx napisał(a):  Dwa paski klinowe i jazda Big Grin
Tak na przyszłość zapytam co to jest i z czym to się je? Big Grin


RE: Wniesienie pralki - rachman - 26-11-2015 22:17

Jako ciekawostka... Są takie wózki specjalne do wnoszenia. Mają 3 pary kółek ułożone jakby w trójkąt - patrząc z boku. Kiedyś miałem starą kuchnię na złom do wyjazdu ale nie miałem z kim tego wynieść... olx, na drugi dzień 2 gości takim wózeczkiem na 3 piętro weszło i bez wysiłku w minutkę zjechali i jeszcze parę dyszek zarobiłem Wink


RE: Wniesienie pralki - darmoweprobki - 26-11-2015 22:24

(26-11-2015 22:17)rachman napisał(a):  Jako ciekawostka... Są takie wózki specjalne do wnoszenia. Mają 3 pary kółek ułożone jakby w trójkąt - patrząc z boku. Kiedyś miałem starą kuchnię na złom do wyjazdu ale nie miałem z kim tego wynieść... olx, na drugi dzień 2 gości takim wózeczkiem na 3 piętro weszło i bez wysiłku w minutkę zjechali i jeszcze parę dyszek zarobiłem Wink

Widziałam dziś w necie takie wózeczki.