Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oszukał was ktoś kiedyś na pieniądze? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Oszukał was ktoś kiedyś na pieniądze? (/Temat-Oszukal-was-ktos-kiedys-na-pieniadze-124625)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Oszukał was ktoś kiedyś na pieniądze? - sauber94 - 21-01-2016 14:27

Nadziałem się kupując telefon na OLX (jak to jeszcze była tablica.pl). Oczywiście cena telefonu była okazyjna, chciałem kupić go 'ZA POBRANIEM'. Gość chciał zaliczkę (80 PLN) ja głupi oczywiście mu wysłałem. Później unikał mojego telefonowania do niego a jak już odebrał to mówił, że został wysłany... . Mam dane do gościa i mimo, że to było z jakieś 3 lata temu, kiedyś się do niego przejadę (Ruda Śląska).

Od tego momentu jak widzę jakiekolwiek podejrzane ogłoszenia, zgłaszam je do administracji po czym ich blokują tylko co z tego jak ponownie zakładają konta... .

Pamiętajcie:
- niska cena
- brak podanego w ogłoszeniu kontaktu telefonicznego
- dopiero co założone konto
- zdjęcia skopiowane z internetu
to wszystko oznacza, że sprzedający może być oszustem.


RE: Oszukał was ktoś kiedyś na pieniądze? - Reszka - 21-01-2016 14:51

Mnie oszukał jak się potem okazało ktoś z tego forum a szukając go trochę się na czytałem i tak zaczęła się moja przygoda z zarabianiem w internecie której nie żałuje Smile


RE: Oszukał was ktoś kiedyś na pieniądze? - ivandzms - 21-01-2016 17:14

Kiedyś podczas kupna coinsów do FUT facepalm beka


RE: Oszukał was ktoś kiedyś na pieniądze? - count765 - 14-02-2016 11:59

W ten wtorek. Nie będę się zwierzał na forum publicznym co było towarem handlowym w tej transakcji, w każdym razie gość, którego znałem dość dobrze oszukał mnie na stówę Big Grin
Ale wiem mniej więcej gdzie mieszka, więc przejdę się do niego.


RE: Oszukał was ktoś kiedyś na pieniądze? - full2000 - 14-02-2016 12:35

Kiedyś przy zakupie golda do gry mmo.
Jednak takie sytuacje "uczą na przyszłość" Smile


RE: Oszukał was ktoś kiedyś na pieniądze? - freake153 - 15-02-2016 00:37

A mnie również gościu oszukal na olx również chciałem kupic taniej telefon również zapłaciłem zaliczke, no i? No i to że 5dych w plecy jestem a tel jak nie było tak nie ma ale w sumie też mam dane do cwaniaczka

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka


RE: Oszukał was ktoś kiedyś na pieniądze? - osk4rr - 15-02-2016 01:11

Kiedys sprzedawalem przedmioty i forumowe zloto w grze diablo 2. Lacznie sprzedalem jednej osobie przedmioty na kwote 500$. Wszystko ladnie, dostalem kase, dalem przedmioty a za pare dni spor na paypalu i zostalem bez niczego...

I calkiem niedawno bo jakis miesiac temu. Kiedys obstawialwm troche u buka i poznalem typka z ktorym pozniej utrzymywalem kontakt ponad rok. Razem stawialismy kupony, dzielilismy sie spostrzezeniami itp ogolnie spoko koles. Pewnego razu napisal ze ostatnio bardzo dobrze mu idzie i moze zagrac moja kasa. Wyslalem mu 300zl i od tamtego momentu zero odzewu. Niestety nie wiem czy dane ktorymi sie posluguje sa prawdziwe, bo bym przeszedl sie po kase. Wiem tylko ze jest z mojego miasta bo na messengerze pokazywalo Tongue


RE: Oszukał was ktoś kiedyś na pieniądze? - minek123 - 29-04-2016 17:56

Czesto z jakimiś kontami w grach się dawałem :/


RE: Oszukał was ktoś kiedyś na pieniądze? - sulliwan93 - 29-04-2016 18:05

Raz mnie na konto w grze oscamił jakiś dzieciak - miał z 12 lat, stwierdziłem, że cena to jego głupota, ale mnie zrobił w chu** Big Grin Każdy taki raz, to nauka na przyszłość.


RE: Oszukał was ktoś kiedyś na pieniądze? - Vesania00 - 09-05-2016 17:07

Nikt mnie nie oszukał, bo jestem zazwyczaj ostrożny Smile Ale zawsze staraj się dokumentować to co robisz. Zapisywać przepracowane ilości godzin itp.