Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireGifts.pl - przekręty administracji. Wyjaśnienie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: FireGifts.pl (/Forum-FireGifts-pl-350)
+---- Wątek: FireGifts.pl - przekręty administracji. Wyjaśnienie? (/Temat-FireGifts-pl-przekrety-administracji-Wyjasnienie-124605)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: FireGifts.pl - scam oraz przekręty administracji - michal8921 - 24-11-2015 13:50

Zamiast zwracania kosztow sms zrob jakis mini restock na mikolajki Smile


RE: FireGifts.pl - przekręty administracji. Wyjaśnienie? - surfer0700 - 24-11-2015 13:58

Pisałem na czacie że to co się u was w serwisie dzieje to jakaś patologia. Skoro widziałeś co pisałem, to dlaczego wtedy się nie wypowiedziałeś?
Nie widzę nic do uporządkowania w temacie.


RE: FireGifts.pl - przekręty administracji. Wyjaśnienie? - ged321 - 24-11-2015 17:54

(24-11-2015 13:24)zuhsm.pl napisał(a):  Konkurs w snake zorganizowałem po raz ostatni. Następnym razem wykonam 2-3 próbne konkursy testowe i do testów zaproszę elitę ZC.

Może nie tylko elitę, a jakiś szarych użytkowników też.


RE: FireGifts.pl - przekręty administracji. Wyjaśnienie? - robisx - 24-11-2015 18:26

(Nie czytałem wszystkich patologicznych wypowiedzi płaczących użytkowników, więc mogę napisać coś po raz drugi itp)
Na FireGifts działam już od dobrych 10 msc. Serwis zawsze wysyłał do mnie nagrody. Przychodziły po 2 tygodniach bądź 3 (ostatnio Watson [Administrator] miał przeprowadzkę co wiązało się z dłuższym oczekiwaniem). Może ranking nie był odświeżany na bieżąco tylko co np. 10-20 minut? Tego czasami sami administratorzy nie mogą sprawdzić Tongue. Punkty zawsze były przyznawane bez problemu. Dobry i łatwy kontakt z administratorami. A jeśli ktoś już jest prosem w snake to zapewne mógł przyśpieszyć grę Cheat Enginem xD (w co wątpie). Zwrot kosztów za wysłanie SMS jest bez sensu, skoro i tak użytkownicy mogli "powbijać" sobie GP na nagrody. Nie mam zamiaru trzymać strony FG jak i użytkowników którzy oskarżają administracje bo nie mam żadnych wglądów w logi, nie znam osobiście Adminów i oskarżających więc nie mam prawa wiedzieć kto kłamie Tongue. Na koniec... jak to powiedział Dan Brown "Wszystko jest możliwe".
Dziękuje, do widzenia.


RE: FireGifts.pl - przekręty administracji. Wyjaśnienie? - Hajtowy - 24-11-2015 18:31

(23-11-2015 23:49)DDK napisał(a):  Cóż, za przypadek, że wygrał też główną nagrodę. Ten sam co wygrał główną nagrodę w Snake. A to spryciarz Big Grin http://zarabiam.com/Temat-Unboxing-NAGRODY-GLOWNEJ-Restock-sierpnien-123950

Na restocku wygrywa ten kto pierwszy naciśnie "WEŹ NAGRODĘ" i w jak najszybszym tempie zrobi resztę kroków by móc zgarnąć nagrodę.
Cóż za przypadek, że taki czubek jak Ty i inni za pomocą Cheat Engine czy tam innego ścierwa nie potrafią wygrać konkursu nie oszukując (patrz post zuhsm.pl). Jestem na FireGifts już prawie 2 lata, nigdy nie posądzono mnie o oszustwo bo oszustem nie jestem w porównaniu do Twoich 3 minutowych wyczynów... beka

Komentować więcej nie muszę, bo tak jak zuhsm napisał "elita ZC" pokazała, że potrafi oszukiwać i w ten sposób "zarabiać".

TU - na ZIEMI możesz sobie oszukiwać i robić wałki jakie chcesz. Nie mi jest Cię rozliczać z Twoich oszustw - jest od tego Ten, który jest Bogiem Wszechmogącym.

Nie obchodzi mnie Twoje zdanie o mnie, bo nawet mnie nie znasz - tak jak inni. Wygrałem nie jedną nagrodę na FireGifts i uważam iż zagrywka Twoja "nabicie sb punktów w 3 minuty" cheat enginem czy czymkolwiek innym świadczy o tym, iż jesteś jeszcze małym, durnym szczeniakiem, który oszukując potrafi coś zdziałać. Jak na 22-latka to mało się z tym kryjesz a wystarczy złożyć zawiadomienie teraz na Twój temat - próba oszustwa/wyłudzenia i masz z dupy jesień średniowiecza.

Tyle w tym temacie Big Grin

[Obrazek: ref_sm.php?id=81341]


RE: FireGifts.pl - przekręty administracji. Wyjaśnienie? - syrenka - 24-11-2015 18:52

@up. skończyłeś te swoje marne wypociny? Kazdy dobrze wie,że zrobić wynik 2500 to już jest szaleństwo,a taki co ty zrobiłeś się nie da (pewnie jesteś w top 3). Odezwij sie do mnie na maila [email protected] zanim napiszesz ściagnij program teamviewer pokażę Ci jak grałeś czysto. Mam wszystkie screeny owego oszustwa zaczynając od kuchni :)Zobaczymy co wtedy powiesz. Chciałem zakończyć tę sprawę,ale widać,że się nie da i oczekujcie,że nowe fakty ujrzą światło dzienne. Ciekawe czemu zuhsm pokazał logi ddk15,a twoich albo ewki już nie tylko od razu przyznał się do winy. No hm... Może @[surfer0700] chciałby zobaczyć te logi,aby podjąć odpowiednie kroki co do działu na forum? Ja nie widzę problemu. Igrajcie dalej z ogniem to się przeliczycie. Tylko szkoda mi zuhsma i watsona bo oni tutaj są najmniej winni, no ale cóż.. pójdzie rykoszetem.

Tak swoją drogą z gimnazjum już wyszedłeś? Bo po twoim tonie wypowiedzi i zdolności układania spójnych zdać polemizowałbym.

(24-11-2015 18:31)Hajtowy napisał(a):  Wygrałem nie jedną nagrodę na FireGifts i uważam iż zagrywka Twoja "nabicie sb punktów w 3 minuty" cheat enginem czy czymkolwiek innym świadczy o tym, iż jesteś jeszcze małym, durnym szczeniakiem, który oszukując potrafi coś zdziałać. Jak na 22-latka to mało się z tym kryjesz a wystarczy złożyć zawiadomienie teraz na Twój temat - próba oszustwa/wyłudzenia i masz z dupy jesień średniowiecza.

Tyle w tym temacie Big Grin

[Obrazek: ref_sm.php?id=81341]
Powiedział ten co zrobił wynik w 3 minuty. Przebiły cię 2 osoby i w 3 minuty zrobiłeś już wynik ponad 3k. Jesteś serio takim upośledzonym dzieckiem czy udajesz? Nie kozacz koleś bo serio się złamie i bez względu na konsekwencje udostępnie to co posiadam.


RE: FireGifts.pl - przekręty administracji. Wyjaśnienie? - robisx - 24-11-2015 19:12

Dajcie juz sobie spokoj. Niech admin zadecyduje. Tak czy tak, szanse za sms daly uzytkownikom go za ktore kupia nagrody. A admini fg sami dali hajs na konkurs (moze i z zarobkowza serwis ale dali)


RE: FireGifts.pl - przekręty administracji. Wyjaśnienie? - surfer0700 - 24-11-2015 19:18

(24-11-2015 18:26)robisx napisał(a):  (Nie czytałem wszystkich patologicznych wypowiedzi płaczących użytkowników, więc mogę napisać coś po raz drugi itp)
Na FireGifts działam już od dobrych 10 msc. Serwis zawsze wysyłał do mnie nagrody. Przychodziły po 2 tygodniach bądź 3 (ostatnio Watson [Administrator] miał przeprowadzkę co wiązało się z dłuższym oczekiwaniem). Może ranking nie był odświeżany na bieżąco tylko co np. 10-20 minut? Tego czasami sami administratorzy nie mogą sprawdzić Tongue. Punkty zawsze były przyznawane bez problemu. Dobry i łatwy kontakt z administratorami. A jeśli ktoś już jest prosem w snake to zapewne mógł przyśpieszyć grę Cheat Enginem xD (w co wątpie). Zwrot kosztów za wysłanie SMS jest bez sensu, skoro i tak użytkownicy mogli "powbijać" sobie GP na nagrody. Nie mam zamiaru trzymać strony FG jak i użytkowników którzy oskarżają administracje bo nie mam żadnych wglądów w logi, nie znam osobiście Adminów i oskarżających więc nie mam prawa wiedzieć kto kłamie Tongue. Na koniec... jak to powiedział Dan Brown "Wszystko jest możliwe".
Dziękuje, do widzenia.

Przecież admin już napisał że ktoś grzebał w bazie, po co ten post? Xpokerface


(24-11-2015 18:52)syrenka napisał(a):  Może @[surfer0700] chciałby zobaczyć te logi,aby podjąć odpowiednie kroki co do działu na forum? Ja nie widzę problemu. Igrajcie dalej z ogniem to się przeliczycie. Tylko szkoda mi zuhsma i watsona bo oni tutaj są najmniej winni, no ale cóż.. pójdzie rykoszetem.

To co dzieje się na firegifts to tylko i wyłącznie sprawa firegifts i użytkowników korzystających z tego serwisu.
Jeżeli będzie dużo zgłoszeń o oszustwa, o brak wysyłki nagród itp. to wtedy administracja podejmie odpowiednie kroki i przywróci ten dział tam gdzie już był - czyli do SCAMU. Na dzień dzisiejszy wydaje mi się że sprawa między firegifts, a zarabiam.com jest wyjaśniona.

Jeżeli chcesz to ciągnij to dalej i pokaż wszystko co masz, zobaczymy jak ustosunkuje się do tego ekipa firegifts.


RE: FireGifts.pl - przekręty administracji. Wyjaśnienie? - zuhsm.pl - 24-11-2015 19:53

Napisałem chyba wszystko w tym temacie, mogę prosić o zamknięcie ? Użytkowników firegifts proszę o zaprzestanie prowokowania itp. Do niczego to nie prowadzi. Nadal będziemy robili swoje, a konkurs snake rzeczywiście okazał się niewypałem jako że zabezpieczenia były zbyt małe.


RE: FireGifts.pl - przekręty administracji. Wyjaśnienie? - Zordi - 24-11-2015 22:50

może od razu snejka nie powinno być Big Grin? Przecież teraz niektórzy dziennie mogą po 3k z niego mieć a słabi 100pkt tylko Big Grin


A tak do konkretów co do tego to na przyszłość może być konkurs, że każdy nagra swoją grę na filmie programem "Camasta Recorcer" albo "hyper cam" oba darmowe z internetu Smile I najlepszy wynik wrzuci na youtube Big Grin!

Wtedy nie będzie, że jakieś luki i wgl Tongue