Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam]{Zamówienia} Youtube Mass Uploader & Account Checker - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Sprzedam]{Zamówienia} Youtube Mass Uploader & Account Checker (/Temat-Sprzedam-Zamowienia-Youtube-Mass-Uploader-Account-Checker-12460)



[Sprzedam]{Zamówienia} Youtube Mass Uploader & Account Checker - Starsky - 25-08-2010 17:42

Witam!

Kiedyś tam pisałem o takiej aplikacji i własnie jest ona kończona. Piszę ten temat aby wam ją przedstawić i dowiedzieć się czy są chetni. Więc sprawa jest prosta:
Youtube Mass Uploader
Służy do jednego celu- masowego uploadu na youtube.
Wiadomo, że jeżeli na youtube jest więcej filmików z naszymi linkami to szanse na ściągnięcia są jeszcze większe.
W aplikacji wpisujemy sobie wszelkie dane, kategorie,tagi,opis,tytuł oraz konta na które chcemy uploadować(nawet 300 ale nie polecam uploadować filmu o jednym tytule na kilkaset kont bo usuną, zalecam w paczkach po 20 lub mniej, nalezy zmieniać tytuły).
Jeżeli uploadowanie na jedno z kont się nie powiedzie to zostaniecie o tym poinformowani.

Dodatkiem do tego jest sprawdzanie kont 'czy działają'. Również proste działanie, wklejamy konta w postaci
login:haslo
login2:haslo2

Po kilku chwilach mamy jasną sprawe które konta działają, dodatkowo konta dobre są zapisuwane do pliku aby mieć gotowe.

Więc pytam, jest ktoś chętny na zakup takiego czegoś?
Co do ceny nie jestem jeszcze pewien ale myślę zę paczka 130 filmików - max 40zł albo mniej, nie wiem.

Kontakt:
-gg://4433433
-Prywatna wiadomość
Pozdrawiam i czekam na opinie,komentarze, propozycje.


RE: [Sprzedam]{Zamówienia} Youtube Mass Uploader & Account Checker - haggard - 25-08-2010 17:48

Po 1 podaj fotki programu
Po 2 najlepiej też jakiś filmik
Po 3 masz dużo postów
Po 4 primo "Wiadomo, że jeżeli na youtube jest więcej filmików z naszymi linkami to szanse na ściągnięcia są jeszcze większe." - nie zgadzam się, lepiej jeśli filmik jest lepiej wypromowany (wyświetlenia, oceny, komenty) niż wrzucisz dużo a wyświetleń kilka/naście
Po 5 wystarczy Tongue


RE: [Sprzedam]{Zamówienia} Youtube Mass Uploader & Account Checker - Starsky - 25-08-2010 17:54

1. To nie jest program. Całość odbywa się via www. Fotki będą jak skończe.
2.j.w
3.http://www.forum.lockerz.com.pl/member-starskypl-m1017735.html to ja
4.Wypromujesz więcej(masz przecież w swoim programie multiurl Wink)
5.OK!


RE: [Sprzedam]{Zamówienia} Youtube Mass Uploader & Account Checker - CBOS - 25-08-2010 19:50

NIE OPŁACA się bo za 30$ masz program, który to robi i wysyłasz tyle filmów ile chcesz!


RE: [Sprzedam]{Zamówienia} Youtube Mass Uploader & Account Checker - Skju - 29-08-2010 13:01

@CBOS,

A jaki to program?


RE: [Sprzedam]{Zamówienia} Youtube Mass Uploader & Account Checker - Starsky - 31-08-2010 01:57

Niedługo screeny z beta testów.