Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na poważnie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zarabianie na poważnie (/Temat-Zarabianie-na-powaznie-124589)

Strony: 1 2 3


Zarabianie na poważnie - Ripos - 23-11-2015 19:50

Witajcie, mam 18 lat i zacząłem zabawę z zarabianiem na poważnie, opcje binarne G2A. Piszę tutaj swój dziennik aby zyskać więcej motywacji! : )

Cel:
Głownym celem opcji binarnych jest wyjść na plus na koniec dnia.
Wbicie kilku ciasteczek na G2A. W późniejszym terminie wyrobienie stałego dziennego zarobku w wysokości 1 euro.
Szukanie nowej drogi zarobku

Dziennik

Zacznę dziennik od poniedziałku 23.11.2015
Opcje binarne(TopOption) - 2x wygrana 0x przegrana(staram się na początku grać bardzo bardzo ostrożnie, w końcu to realne pieniądze ) [Obrazek: image.jpg]
G2A - konto martwe (nie robiłem nic od początku września) - ilość ciastek 4207
Mały bonus po długiej nieaktywności
[Obrazek: image.jpg]

Info

Nie używałem nigdy konta demo(na OptionTrade podnieśli minimum, a na TopOption demo jest od 200 dolarów). Jestem zadowolny ze swoich wyników jak na początek : )

Jeżeli chcecie mnie wspomóc to zapraszam do rejestracji z refflinka, którego mogę podesłać na PW każdej zainteresowanej osobie oraz pomoc w starcie


RE: Zarabianie na poważnie - deidara3210 - 23-11-2015 19:55

Całkiem nieźle na jakim przedziale czasowym grasz jeśli można wiedzieć ?


RE: Zarabianie na poważnie - Venoom - 23-11-2015 20:16

Nieźle, powodzenia Smile


RE: Zarabianie na poważnie - Ripos - 23-11-2015 20:27

(23-11-2015 19:55)deidara3210 napisał(a):  Całkiem nieźle na jakim przedziale czasowym grasz jeśli można wiedzieć ?

5 minut, i planuję zacząć na 15 min


RE: Zarabianie na poważnie - Ripos - 24-11-2015 14:07

24.11.2015


Opcje binarne:
[Obrazek: image.jpg]

Dla ciekawskich tak wygląda moja gra :
(wcześniej 3x lose po 30 zł i 1x lose za 60, tak więc jest z czego się odbijać)

[Obrazek: calosc.jpg]
G2A:

Bez zmian Sad


RE: Zarabianie na poważnie - Ripos - 26-11-2015 11:57

25.11.2015

Opcje binarne
Pierwsze strata po serii, na szczęście tylko 30 złotych

G2A
Kolejne 3 euro wpadło do mojego portfela


RE: Zarabianie na poważnie - Ripos - 27-11-2015 19:55

26 i 27.11.2015

Opcje binarne:

Bez zmian i przez weekend tak zostanie

G2A:

Promuję weekly sale jak na razie tylko sam ciastka zobaczymy czy coś wpadnie Smile


RE: Zarabianie na poważnie - Ripos - 07-12-2015 12:31

Duża przerwa, podczas niej nic się nie działo. Skupiałem się w pełni na konkursie mojego mentora z G2A.
Teraz wracam, postaram się prowadzić dziennik systematycznie i rozszerzam go!.

07.12.2015

Opcje binarne:

+++ 75
----- 60

Ogólnie: 15 (zawsze coś)

Jutro wracam do modelu - jedna przegrana = koniec na dziś.
G2A:
Udało mi się wygrać konkurs dostałem +5euro. Aktualnie próbuję walczyć w konkursie świątecznym(do 25 grudnia). Zaczynam ostrą promocje w piątek, na razie skupiam się na opcjach binarnych i shorte.
Ciągle napływają nowi aktywni poleceni!

Shorte:

Postaram się odświeżyć stare fanpage na fejsie, mam nadzieję, że jeszcze coś z nich będzie. Jeżeli nie da się ich uratować to dobije do minimum (aktualnie 2,54) i sprzedam za jakieś grosze.

Trafficmonsoon

Aktualnie zbieram na paczkę(z pomocą G2A i shorte), klikam tylko w reklamy od 1 grudnia - 2 dolce niecałe mam

Planuję do końca roku założyć kanał na youtube nie pod hacki itp tylko real content bardziej dla zabawy niż pod zarobek.

Planuję także wrócić do programowania w c# i dopracować swój angielski do stopnia komunikatywnego (wymowa).

W styczniu wracam na siłownię, przez grudzień nie wykupuję karnetu i skupiam się na rozwoju G2A, Opcji oraz Shorte.


RE: Zarabianie na poważnie - Leos2011 - 07-12-2015 12:50

Powodzenia życzę Smile


RE: Zarabianie na poważnie - Zawadson - 07-12-2015 22:40

No, warto byłoby nauczyć się angielskiego (mówię tu o sobie). Tak szczerze nie wiem co takiego napisać przekonującego, by ludzie kupowali z mojego linku. Tak patrząc na top zarabiających dochodzę do wniosku, że za późno odkryłem G2A i że w sumie nie mam czego tam szukać. Bo żeby zarabiać tak jak PanGucio czyli te 3500 euro brutto miesięcznie, musiałbym mieć poleconych cholera wie jak dużo. Nie mówiąc o niejakim aw (gdzieś 50 tysięcy euro w miesiąc!).

No nic, życzę powodzenia i będę obserwował!Smile