Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pingowanie do własnego wpisu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Pingowanie do własnego wpisu (/Temat-Pingowanie-do-wlasnego-wpisu-124564)



Pingowanie do własnego wpisu - kyniu6 - 23-11-2015 12:53

Hejka, postawiłem bloga ppa na wp w az, jednak parę osób mi to odradziło więc zmieniłem hosting na mydevil. Od tej pory, kiedy opublikuje post to w komentarzach pojawia mi się zatwierdzenie pingbacka prowadzącego do postu w którym umieściłem instrukcję pobierania. Dodam, że w każdym wpisie jest button do tego postu, lecz na az mi nie pingowalo do niego. Jak to rozwiązać, jest to nieszkodliwe lecz trochę irytujące.


RE: Pingowanie do własnego wpisu - Karewer - 09-12-2015 11:10

Spróbuj zrobić to wtyczką Simple Trackback Disabler. Będziesz mógł wyłączyć wysyłanie i odbieranie pingbacków. Mususz zadziałać masowo, albo edytować post po poście. Nie wiem, czy to pomoże, ale spróbować zawsze warto Smile