Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc W Podpięciu Programu Pod Domenę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Pomoc W Podpięciu Programu Pod Domenę (/Temat-Pomoc-W-Podpieciu-Programu-Pod-Domene-124515)



Pomoc W Podpięciu Programu Pod Domenę - Bordo - 22-11-2015 19:25

witam,
szukam osoby, która pomogłaby mi łopatologicznie, a najlepiej przez teamviwiera podpiąć program HC do domeny, którą mam darmową przez jeszcze 5 dni Smile

pozdrawiam


RE: Pomoc W Podpięciu Programu Pod Domenę - AnnaKa - 22-11-2015 23:18

Jak podpiąć program HotCash do domeny? Przkierowanie chcesz zrobić? Jeśli tak to zwykłe przekierowanie HTML wystarczy. Ale 5 dni to się nie opłaca szczerze mówiąc.
Kod PHP:
<meta http-equiv="refresh" content="1; URL=LINK DO OFERTY"



RE: Pomoc W Podpięciu Programu Pod Domenę - Bordo - 22-11-2015 23:26

chcę, aby po kliknięciu w link mojej domeny, wyświetlał się jakiś program z HC. wystarczy przekierowanie?


RE: Pomoc W Podpięciu Programu Pod Domenę - Gremquen - 22-11-2015 23:46

Jeśli użyjesz wyżej podanego przekierowania na swojej stronie, to każdy kto otworzy Twój adres w przeglądarce zostanie automatycznie przeniesiony na stronę z programem z HC.

Jeśli chcesz, żeby działo się to po wejściu na główną stronę, czyli twoj-adres.pl to umieszczasz ten kod w sekcji head pliku index.html (lub index.php).

Jeśli ma to być po kliknięciu w podstrone typu twoj-adres.pl/nagie_fotki.html to umieszczasz o w pliku nagie_fotki.html

Jeśli nie masz hostingu, to poszukaj w ustawieniach domeny, może być opcja przekierowania na adres zewnętrzny. I wtedy tam wrzucasz link do programu hc