Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
News dot. styczniowego restocku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: News dot. styczniowego restocku (/Temat-News-dot-styczniowego-restocku-1245)

Strony: 1 2 3


News dot. styczniowego restocku - Alcor - 29-01-2010 18:29

Aktualizacja uzupełnienia:

1. Mamy tysiące nagród na uzupełnienie, w tym najbardziej popularne sprzęty elektroniczne i prezenty zaproponowane przez naszych użytkowników.

2. W odpowiedzi na pytania naszych międzynarodowych członków na temat opłat i podatków na nagrody - słyszeliśmy Was głośno i wyraźnie! Będziemy mieć tysiące e-prezentów.

3. Będzie wiele takich samych nagród jak przy ostatnim uzupełnieniu, nie podniesiemy również ptz za te nagrody.

4. Nie pozwalamy na wymianę, odwołanie lub refundacje ptz. Proszę wybierać nagrody bardzo starannie.

5. Żeby dać wszystkim szansę, dozwolone jest wyłącznie wybranie jednej nagrody.

6. Uzupełnienie może się zdarzyć w każdej chwili: w nocy, w dzień, w dni powszednie, w weekendy - bądźcie więc gotowi!

7. Proszę czekać od 3-4 tygodni na dostawę nagrody.


RE: News dot. restocku - Siles - 29-01-2010 18:31

Więc czekamy do niedzieli


RE: News dot. restocku - adik0070 - 29-01-2010 18:32

No dzięki.


RE: News dot. restocku - WalkmaN - 29-01-2010 18:45

W niedziele raczej nie będzie, myślę że nie będą raczej se głowy zawracać Smile


RE: News dot. restocku - Siles - 29-01-2010 19:00

Taa ,tylko że tak samo było w sylwestra też była taka gadka i co??


RE: News dot. restocku - gary126 - 29-01-2010 19:04

Ja liczę tak sobota 23:30 hmm albo niedziela dobrze, że idę do roboty jutro to poniedziałek wolny i będę mógł w spokoju poczekać :0 (sorry za małe off topowanie)


RE: News dot. restocku - Sergioramos - 29-01-2010 19:05

Tyle,że Sylwester wypadał w czwartek,a nie w week.


RE: News dot. restocku - Siles - 29-01-2010 19:15

a co to ma do rzeczy?
ktoś puścił plotke że w weekendy nie robią a to nieprawda. "Uzupełnienie może się zdarzyć w każdej chwili:w nocy noc, w dzień, w dni powszednie, w weekendy - bądźcie więc gotowi!"


RE: News dot. restocku - Zythus - 29-01-2010 19:19

Mogą zrobić dziś, jutro, pojutrze....kiedy chcą...
Ja mówiłem, że w weekend mogą zrobić


RE: News dot. restocku - skibixd - 29-01-2010 19:23

A co wy tak jakoś negatywnie myślicie? Dzisiaj będzie i już, bo w weekendy nie robią już gdzieś pisało to.