Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Chat ! Jak zalozyc na stronie i zrobic logowanie i wiele czatow - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Chat ! Jak zalozyc na stronie i zrobic logowanie i wiele czatow (/Temat-Chat-Jak-zalozyc-na-stronie-i-zrobic-logowanie-i-wiele-czatow-124406)



Chat ! Jak zalozyc na stronie i zrobic logowanie i wiele czatow - obik69 - 20-11-2015 23:14

Hej potrzebuje zrobic prosta strone z logowaniem, po lewje chcialbym miec panel czat1 czat2 czat3 itd ze ktos przechodzi do czatu o danej tematyce poprostu takie zakladki . Czy da sie na wordpresie cos takiego zrobic? albo jakies inne sugestie


RE: Chat ! Jak zalozyc na stronie i zrobic logowanie i wiele czatow - asiorek - 20-11-2015 23:17

robisz menu i podstrny. 1 podstrne podpinasz pod 1 kategorie w menu, czyli chat 1 a na tej podstronie dodajesz skrypt czatu. Moje umiejętnosci podpowiadają coś takeigo. ale pewnie jest cos innego Big Grin


RE: Chat ! Jak zalozyc na stronie i zrobic logowanie i wiele czatow - obik69 - 20-11-2015 23:20

tak tez myslalem ale chce z logowanie i rejestracja to zrobic


RE: Chat ! Jak zalozyc na stronie i zrobic logowanie i wiele czatow - asiorek - 20-11-2015 23:22

no to byś musiał poszukac jakiegoś skryptu blogującego , nie wiem w sumie. szczerze aż tak "zaawansowanych" projektów to nie robiłem Jerk2


RE: Chat ! Jak zalozyc na stronie i zrobic logowanie i wiele czatow - radek0389 - 20-11-2015 23:30

Wpisz w google "chat script" i eksploruje internet, na pewno cos znajdzieszSmile.


RE: Chat ! Jak zalozyc na stronie i zrobic logowanie i wiele czatow - CavCode - 14-01-2016 14:41

Najlepiej zrobić jeden czat, tylko z pokojami czytanymi ze SQL.

PHP / AJAX super bedzie działać, będziesz miał na serwerze dwa pliki, czat i czat_ajax no i jakiś CSS do wygladu.


A co do logowania i rejestracji, też pare linijek kodu z zabezpieczeniem sesji i powinien być efekt którego chciałeś. Smile


RE: Chat ! Jak zalozyc na stronie i zrobic logowanie i wiele czatow - tomekj3 - 10-03-2016 17:45

Napisz pw jakoś ci pomogę Smile

Wysłane z mojego QUANTUM_500_Lite przy użyciu Tapatalka