Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Droga do wyprowadzki szarego człowieczka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Droga do wyprowadzki szarego człowieczka (/Temat-Droga-do-wyprowadzki-szarego-czlowieczka-124359)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Droga do wyprowadzki szarego człowieczka - Vasaki - 04-05-2016 15:20

Szkoda, że od kilku dni brak wpisu Sad


RE: Droga do wyprowadzki szarego człowieczka - KenkyushaKamil - 08-05-2016 11:40

Podsumowanie. Generalnie 4 razy w miesiącu robię sobie podsumowanie.
Co ono zawiera ?
- jakiego nawyku się pozbyłem
- kogo poznałem
* Jakie ta osoba ma cechy przydatne dla mnie i co ja mogę tej osobie zaoferować.
* Czy ta relacja jest zdrowa czy opiera się o % lub inne narkotyki ?
* Wokół czego się owija ? (czyli jakie zainteresowanie nas łączy)
Wydatki/przychody
(wiem dużo osób się na to czai) impreza
Plany co do tego tygodnia. Mam 168 godzin z tego 42 godziny znika na sen.
Z rana wstaje o 5 i biegam i polecam to działa lepiej niż kawa i sranie tak nie ciśnie i lepiej śniadanie smakuje Smile
Jak to przekłada się na zarobki ?
Więcej pomysłów/Lepsze podejście.
Eliminacja wielu nawyków np. Rozbijałem się często na 5-10 form zarobków efekt ? żaden.
Generalnie takie podsumowanie ma trochę więcej podpunktów. Mam zapisane jakie nawyki mam wyeliminowac a troche tego jest. Np. mam takie coś, że zanim przejdę do sedna sprawy to już podaje przykład problemu, a lepiej byłoby go podać na końcu.
Wiem że rozpisuje się nie miłosiernie w tym dzienniku i chyba lepiej byłoby założyć bloga. Jednakże jak chcesz zarobić na pc to wystarczy e-whoring polecam poobserwować wypowiedzi osób ktore przodują w danej dziedzinie. Tutaj podałbym z chęcią kilka nicków, ale mi żyć nie dadzą Big Grin Dodatkowo wyjdźcie po za forum. Nie mowie idźcie na konkurencyjne, bo nie w tym rzecz Big Grin, ale może warto wejść na blog takiego np. fulla ? Ten dziennik to nie "how to make 5k USD but invest 50k USD etc" Tylko realne zderzenie z rzeczywistością. Nie celuje w jakieś śmieszne 5k miesięcznie. Celuje w o wiele więcej i pewnie wielu z was już widzi, że od 1 psota do tego nastąpiło we mnie trochę zmian. A liste zysków udostepnię na rocznice Big Grin Macie moje zobowiązanie.

Taka moja rada.
Poświęć codziennie 30 minut i zadaj sobie 3 pytania
Co mogłem dzisiaj zrobić szybciej ?
Co mogłem dzisiaj zrobic dla kogoś ?
Jak się czuje i z jakiego powodu ?

Wooo... tak się kończy spalenie mózgu na rozwojowych książkach Big Grin hue hue


RE: Droga do wyprowadzki szarego człowieczka - mahuzz - 08-05-2016 12:13

- czyli jak zepsułem sobie myślenie Jerk2

Powiem Ci, że takie książki mi się naprawdę podobają i za każde propozycje będę mega wdzięczny. Ale jest jedno ale. Nie bierz nigdy wszystkiego na poważnie. Bo jeśli weźmiesz - to całkowicie zapomnisz o reszcie w życiu. Fajnie jest zarabiać tysiącami, fajnie jest pracować w internecie - bo to wygodna i całkiem przyjemna sprawa. Ale to że w książce pisze że jesteś Panem swojego losu i albo zrobisz TO(przyjmijmy coś wielkiego) dziś i jutro będziesz góry przenosił, albo przeniesiesz to na jutro i stanie się tragedia - głupota. Nie popadajmy w paranoję - te pytania nie powinny być brane codziennie pod uwagę Wink Pozdrawiam - fajny dziennik.


RE: Droga do wyprowadzki szarego człowieczka - KenkyushaKamil - 08-05-2016 16:20

Tu chodzi o pewną regularność. Sam marnuje dużo czasu. A chcę pokazać przyjacielowi jak "zmarnowałem" najlepsze lata życia goniąc za pieniędzmi po to aby ostatecznie patrzeć jak on pracuje impreza

Dużo w książkach jest wyidealizowanego. Tu się zgadzam jednakże w dobie programowania wiele rzeczy można a nawet trzeba automatyzować. Wolę wówczas iść do rodziny posiedzieć lub do koleżanki.

Coś zrobić dla kogoś dobrego no ludzie... ja mam dobrą po prostu naturę i to mi odpowiada.

A to jak się czuje... to tak prywatnie polecę ... łatwo mnie kiedyś można było wkurwić. I do teraz staram się ograniczyć wpływ nie bliskich mi ludzi na moje emocje.
To takie odpowiedź na moje pytania.
A czy popsułem sobie myslenie ? Wolę myślenie niż wątrobe. Je można szybciej zregenerować.


RE: Droga do wyprowadzki szarego człowieczka - mahuzz - 08-05-2016 16:56

To prawda, dziś wszystko wymaga automatyzacji. Nie ma sensu się męczyć. Fajnie ze masz swoje zdanie, podziwiam! Będę śledził Smile


RE: Droga do wyprowadzki szarego człowieczka - KenkyushaKamil - 08-05-2016 18:22

Wiesz... można obecnie zaautomatyzowac produkcje jedzenia. Są to koszty. Jednakże gdy ludzie zautomatyzują wiele dziedzin życia. np produkcja jedzenia będą mogli sie skupić na wyższych celach.

Nie wnikam jakich ... byle to nie były wysokie cele w postaci promilu we krwi Smile


RE: Droga do wyprowadzki szarego człowieczka - paweuq - 08-05-2016 18:47

Dalej zarabiasz na skracaniu?


RE: Droga do wyprowadzki szarego człowieczka - mahuzz - 08-05-2016 19:13

Masz na myśli alkoholizywanie się? Big Grin


RE: Droga do wyprowadzki szarego człowieczka - Vasaki - 09-05-2016 01:05

(08-05-2016 18:47)paweuq napisał(a):  Dalej zarabiasz na skracaniu?

Nie, zarabianie na skracaniu zostawione Smile

Fajnie się czyta misiek Big Grin

Info ode mnie: Widzę progres, chęć do zmiany Smile
A dopiero zaczynamy :^^: Huh


RE: Droga do wyprowadzki szarego człowieczka - KenkyushaKamil - 15-05-2016 10:20

Zawieszam dziennik.
@[admin] Proszę o zamknięcie