Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dzienniczek Pracy - Rousen - - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dzienniczek Pracy - Rousen - (/Temat-Dzienniczek-Pracy-Rousen-124290)

Strony: 1 2


Dzienniczek Pracy - Rousen - - rousen - 18-11-2015 17:43

Siema ! Smile


Piszę ten dziennik pracy aby zmotywować się do działania Smile będę się starał go systematycznie aktualizować.

A więc zacznijmy, zarabiam albo raczej próbuje zarabiać przez internet metodą SUB SMS, w serwisie LeadMore.pl

Obecnie mam bardzo dużo czasu na zarabianie przez internet spowodowane porą roku, bo jak się nie ma miedzi to się na dupie siedzi Smile

A więc mój cel postanowiony jest 30zł/ dziennie

Obecnie zarabiam na swojej stronie WWW lecz także próboje swych sił na Facebooku co marnie mi to idzie Sad


DZIEŃ PIERWSZY ( 18.11.2015 )

[Obrazek: 2g9acq.jpg]



Na co zbieram pieniądze ?
- Części do mojego samochodu Audi a4 b5 1.9 TDI
--> OPONY DĘBICA 195/65 R 15 WIELOSEZONOWE - 719 zł
---> TULEJE TYLNEJ BELKI KOSZT OK 100ZŁ
----> RÓZNOŚCI 200ZŁ

ZDJĘCIE MOJEJ PEREŁKI <3
[Obrazek: 4e6tir.jpg]

Na bierząco będę dodawał zdjęcia oraz wpisy z zakupionych przedmiotów


NA CO JESZCZE ?

- STRONA ZAPLECZOWA WAREZ/POBRANIA
--> DOMENY
---> POZYCJONOWANIE


Ostatnio wydałem na serwer WWW domenę oraz pozycjonowanie w serwisie seopilot.pl ok 150zł Smile

WYDATKI: 150ZŁ
SALDO: 62ZŁ
CEL: 1000ZŁ


Pozdro Smile



RE: Dzienniczek Pracy - Rousen - - notentego - 18-11-2015 18:15

Nie ma sensu wydawać hajsu na pozycjonowanie, lepiej samemu sie do tego zabrać. Powodzonka z zarabianiem Smile


RE: Dzienniczek Pracy - Rousen - - annmedia - 18-11-2015 18:53

@notentego żeby samemu pozycjonować trzeba mieć zaplecze. Skończyły się czasy katalogów Smile


RE: Dzienniczek Pracy - Rousen - - rousen - 18-11-2015 23:10

(18-11-2015 18:53)annmedia napisał(a):  @notentego żeby samemu pozycjonować trzeba mieć zaplecze. Skończyły się czasy katalogów Smile

Ja właśnie sądze że dodać do kilku katalogów strone to żaden grzech, wręcz przeciwnie. Myślę że to ułatwi stronie indeksowanie, oraz wyższą pozycje na różne frazy.

A co do tematu: 30zł cel osiągnięty, ale się nie nakręcam bo przede mną sporo pracy, trochę podłapałem temat obym nie wsiąkł tylko pracował , skutecznie.

[Obrazek: nk18ow.jpg]



RE: Dzienniczek Pracy - Rousen - - rousen - 19-11-2015 17:57

W sumie to dzień jeszcze się nie skończył, ale zamieszczam posta. Pospamowałem trochę w nowych miejscach, metoda prób i błędów. Próbowałem też na facebooku lecz dalej coś mi nie idzie

Dzisiejszy zarobek, niestety marny ;(

[Obrazek: t6prll.jpg]

Myślę że efekt mojej pracy przyniesie w najbliższych dniach.

Co do pozycjonowania, coś też nie idzie, może z tego powodu że domena jest nowa pozycjonuje na 3/4 frazy.

[Obrazek: hw0lyz.jpg]


RE: Dzienniczek Pracy - Rousen - - mikuss - 19-11-2015 18:04

Powodzenia i wytrwałości!
Obserwuję i czytam z przyjemnością


RE: Dzienniczek Pracy - Rousen - - skorzany85 - 19-11-2015 18:06

O, widzę blachy Krasnystaw Lol Powodzenia w zarabianiu Smile


RE: Dzienniczek Pracy - Rousen - - modern - 19-11-2015 19:18

niezłe paserattii


RE: Dzienniczek Pracy - Rousen - - Krechaman - 19-11-2015 22:43

Przykro mi z powodu samochodu Jerk2

Dawaj dawaj z tymi subkami. Nie mogę się za to zabrać. Jestem takim świeżakiem jak Ty w tej sprawie. Może zmotywuję się na Twoim dzienniku Big Grin


RE: Dzienniczek Pracy - Rousen - - rousen - 23-11-2015 21:17

Siemka wszystkim Smile


Na wstępie zacznę że od weekendu nic nie robiłem, mam trochę obowiązków, trochę czasu spędziłem z dziewczyną. Na tygodniu mam dużo więcej czasu dla siebie no i oczywiście zarabianie.

Zmieniłem linki na serwis FieSub.pl ponieważ na LeadMore mam podpiętego mentora, z którego nie korzystam i nie korzystałem, pisałem w sprawie do Uzumakiego i administracji ale bez skutecznie dlatego taka sytuacja , zarobki wyglądają następująco :


[Obrazek: 2h51ds.jpg]


Dzisiaj pospamuje z dwie godzinki zobaczymy jakie będą wyniki Smile


Tak się przedstawiają statystki Google Analystic mojej strony

[Obrazek: furr5b.jpg]

Pozycjonowanie dalej nie idzie, ale już wiem dlaczego, przez zduplikowany content, teraz zamierzam pisać własne artykuły przez co skuteczność będzie lepsza. Bo już to sprawdziłem Smile więc nie polecam metody kopiuj wklej przy własnej domenie Smile

Kupiłem nową jednoczłonową domene, i serwis będę stawiał na WordPressie jest przyjemnejszy na google i wogole lepiej mi się na nim operuje.

Tak więc licze na większe zarobki na tygodniu Smile