Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program płacący za wyświetlenia reklamy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Program płacący za wyświetlenia reklamy (/Temat-Program-placacy-za-wyswietlenia-reklamy-124265)



Program płacący za wyświetlenia reklamy - dawaj_kase - 17-11-2015 23:50

Poszukuje programu/sieci zarabiania na wyświetlaniu bannerów, czy klikaniu w którym nie konieczna będzie akceptacja stron, jak również będzie można ich dodać powyżej 100.


RE: Program płacący za wyświetlenia reklamy - matid - 18-11-2015 01:29

100 banerow na 1 stronie?
Watpie abys znalazl strone placaca za wyswietlenia bez akceptacji. Gdyz sieci zdaja sobie sprawe ze wtedy pol serwisu to byly by strony generujace ruch z botow i surfow.


RE: Program płacący za wyświetlenia reklamy - dawaj_kase - 18-11-2015 04:13

Nieprecyzyjnie się wyraziłem chodzi mi o to abym mógł dodać ponad 100 moich blogów, a wyświetlane mogą być 2-4 bannery.


RE: Program płacący za wyświetlenia reklamy - bartheez - 18-11-2015 12:19

Sprawdź 7display.com rozliczenie cpm, u mnie stawka ok. 0.3-0.4$ za 1000 wyświetleń.


RE: Program płacący za wyświetlenia reklamy - rekki - 25-11-2015 00:09

Podpinam się do pytania? Ruch pochodzący z FB.