Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dział Stricto SEO. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Dział Stricto SEO. (/Temat-Dzial-Stricto-SEO-124233)

Strony: 1 2


Dział Stricto SEO. - zbyszeq - 17-11-2015 15:11

Witam serdecznie wszystkich użytkowników Big Grin..
Przejdę do sprawy, brakuje mi na forum działu SEO jak w elicie.
SEO mogłoby być podzielone na 2 prefiksy [BH] i [WH].
Dlaczego? A no dlatego, że obecny dział Pozycjonowanie i Optymalizacja, nie wnosi za dużo w świat SEO.. Na forum brakuje też poradników dot. pozycjonowania/strategi itp (nawet tych ogólnodostępnych).
Myślę, że spowodowałoby to przyjście wielu nowych użytkowników, albo poznanie świata SEO użytkowników obecnych.
Sam od siebie często dodawał bym nowe tuy/poradniki itp, żeby każdy dla Siebie coś wyciągnął.

Wiem, że napisane dość chaotycznie, ale proszę o rozważenie tego pomysłu Smile.

Pozdrawiam


RE: Dział Stricto SEO. - Mikey - 17-11-2015 15:27

Popieram pomysł! Smile


RE: Dział Stricto SEO. - bartheez - 17-11-2015 15:44

ja również Smile


RE: Dział Stricto SEO. - Money. - 17-11-2015 15:45

Jestem na tak. Idea


RE: Dział Stricto SEO. - Klin - 17-11-2015 15:58

Będzie przebudowa tego działu. Ekipa forum już działa w tym kierunku


RE: Dział Stricto SEO. - Admin - 17-11-2015 16:53

Wyczuwam jakieś medium Tongue Daniel już zaproponował ponownie taką inicjatywę w ostatnich dniach, więc na pewno postaramy się przerobić działy, aby cała społeczność mogła się w tym kierunku dzielić wiedzą w bardziej przystępny sposób.


RE: Dział Stricto SEO. - Liromir - 17-11-2015 17:01

(17-11-2015 16:53)Admin napisał(a):  Wyczuwam jakieś medium Tongue Daniel już zaproponował ponownie taką inicjatywę w ostatnich dniach, więc na pewno postaramy się przerobić działy, aby cała społeczność mogła się w tym kierunku dzielić wiedzą w bardziej przystępny sposób.

daniel wysłuchał moich błagań i napisał? Huh


oczywiście też jestem za!


RE: Dział Stricto SEO. - zbyszeq - 17-11-2015 17:21

No miejmy nadzieję, że to się szybko Wam uda bo konkurs do 30listopada. A tam się nieco wykazać mógł będę ;]


RE: Dział Stricto SEO. - Admin - 19-11-2015 00:05

(17-11-2015 17:01)Liromir napisał(a):  
(17-11-2015 16:53)Admin napisał(a):  Wyczuwam jakieś medium Tongue Daniel już zaproponował ponownie taką inicjatywę w ostatnich dniach, więc na pewno postaramy się przerobić działy, aby cała społeczność mogła się w tym kierunku dzielić wiedzą w bardziej przystępny sposób.

daniel wysłuchał moich błagań i napisał? Huh


oczywiście też jestem za!

Nie wiem kiedy błagałeś, pisał dawno i przypomina od jakiegoś czasu ale u mnie z czasem było kiepsko, prywatne sprawy ogarnąłem więc na dniach na pewno przegadamy w gronie ekipy ten temat ponownie.

(17-11-2015 17:21)zbyszeq napisał(a):  No miejmy nadzieję, że to się szybko Wam uda bo konkurs do 30listopada. A tam się nieco wykazać mógł będę ;]

O konkurs nie ma się co martwić bo będzie stały i regularny, w każdym miesiącu będzie można coś zgarnąć Smile Wiemy że wsród społeczności jest sporo aktywnych wyjadaczy w dziedzinie seo, jednakże sama tematyka seo wymaga przebudowy na forum, oczywiście nie widzę sensu aby dzielić działy na white i black seo, gdyż dla jednych i drugich te same metody są odmiennymi technikami, ale na pewno wprowadzimy więcej poddziałów a być może całą kategorie z działami, które ułatwią zadawanie pytań i szukanie informacji.


RE: Dział Stricto SEO. - adios123 - 22-11-2015 16:25

jakieś poradniki na temat Seo, nawet cos o crackowanych programach by się przydalo napisać, super ze w tym kierunku cos sie zmieni Wink