Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
5 tys. euro grzywny lub 120 dni aresztu! Za „podburzanie” przeciw imigrantom - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: 5 tys. euro grzywny lub 120 dni aresztu! Za „podburzanie” przeciw imigrantom (/Temat-5-tys-euro-grzywny-lub-120-dni-aresztu-Za-%E2%80%9Epodburzanie%E2%80%9D-przeciw-imigrantom-124177)



5 tys. euro grzywny lub 120 dni aresztu! Za „podburzanie” przeciw imigrantom - morenox - 16-11-2015 16:23

[Obrazek: pYvrAHHKvMLOFCy-556x313-noPad.jpg]

Osoby które w Niemczech zostaną uznane winnymi podburzania przeciw tzw. uchodźcom będą płacili grzywny do 5000 euro lub spędzą 120 dni w więzieniu. Program będzie nadzorowany przez… Sieć Przeciw Nazistom (Netz gegen Nazis) To cenzura!
pokerfacepokerface

Na straży poprawności politycznej
Policja-rząd-media wspólnie współdziałają aby sprawie stworzyć obraz tzw. uchodźcy na swoje potrzeby, dlatego też największy niemiecki nadawca ZDF, odmówił poruszania historii dotyczących przestępstw popełnionych przez muzułmanów podejrzanych o gwałt, ponieważ jak mówi redaktor naczelna Ina-Maria Reize-Wildemann „Nie chcemy podgrzewać sytuacji i szerzyć złego nastroju. (Imigranci) Na to nie zasługują.” Wcześniej w ubiegłym miesiącu, w parku 7-letnia dziewczyna została zgwałcona przez północno-afrykańskich imigrantów co nie przykuło specjalnie uwagi niemieckich mediów.

Komentarz na Facebooku przeciwko masowej imigracji jest jednak zbrodnią przeciwko ludzkości, którą należy nagłaśniać w mediach i zwalczać ją ze stanowczą surowością. Są już pierwsze efekty.
Policja przeprowadziła w poprzednim tygodniu przeszukania w 10 budynkach w Berlinie w ramach operacji przeciwko tzw. „mowie nienawiści” na portalach społecznościowych. W policyjnej akcji uczestniczyło 60 funkcjonariuszy. W ramach zbierania materiału dowodowego policjanci konfiskowali smartfony i komputery. Według informacji policji czwartkowa akcja została przeprowadzona w ramach śledztwa w sprawie podżegania na portalach społecznościowych przeciwko ubiegającym się o azyl i przeciwko ośrodkom dla uchodźców.
Pozostaje pytanie, kiedy taka cenzura nastąpi w Polsce? A może… już jest? Uważajcie co piszecie dodając komentarze, w czasach marksizmu kulturowego należy być roztropnym.
bekabekabeka
źródło...

P.S
Miałem po skończeniu szkoły wyjechać... Ale jak patrze co tam sie dzieje to mi sie odechciało. No i cały misterny plan w p*zdu facepalm


RE: 5 tys. euro grzywny lub 120 dni aresztu! Za „podburzanie” przeciw imigrantom - Begrezen - 16-11-2015 20:31

I to się nazywa sprawiedliwość, uchodźca może bezkarnie gwałcić ci córkę na twoich oczach a ty nic nie będziesz mógł zrobić, spoko władza impreza


RE: 5 tys. euro grzywny lub 120 dni aresztu! Za „podburzanie” przeciw imigrantom - radek0389 - 20-11-2015 19:23

Wrocławska manifestacja przeciw imigrantom znajdzie swój finał w sądzie, no cóż jak widać każdy głośny sprzeciw wobec tej migracyjnej patologii będzie i u nas tłamszony.


RE: 5 tys. euro grzywny lub 120 dni aresztu! Za „podburzanie” przeciw imigrantom - daniel42na - 20-11-2015 19:32

Sprzeciw sprzeciwem, ja też jestem przeciw ich przyjmowaniu a raczej utrzymywaniu, ALE są pewne granice.
Idioci którzy spalili kukłe żyda powinni zostać przede wszystkim zatrzymani przez osoby które manifestacje organizowały i w niej uczestniczyły... tymczasem oni jeszcze bili brawo. Znajdzie się taki wykolejeniec i potem ludzie postrzegają to jak postrzegają a media mają się czym karmić i z czego kręcić afere. Debilizm.


RE: 5 tys. euro grzywny lub 120 dni aresztu! Za „podburzanie” przeciw imigrantom - radek0389 - 20-11-2015 20:57

Owszem z tym spaleniem kukły to przesada, ale i tak sądzę, że nawet manifestacja rozsądna z przejawem i nastawieniem nacjonalistycznym, przeciwko imigrantom islamskim była by w żaden sposób niezaakceptowana w mediach.


RE: 5 tys. euro grzywny lub 120 dni aresztu! Za „podburzanie” przeciw imigrantom - morenox - 21-11-2015 10:00

Europa zmierza ku końcowi...


RE: 5 tys. euro grzywny lub 120 dni aresztu! Za „podburzanie” przeciw imigrantom - ivandzms - 21-11-2015 11:52

Niedługo wszyscy ci "miłośnicy" imigrantów na pewno przejrzą na oczy, ale boję się, że będzie za późno.


RE: 5 tys. euro grzywny lub 120 dni aresztu! Za „podburzanie” przeciw imigrantom - morenox - 21-11-2015 12:30

@[ivandzms] Nie przejrzał Big Grin To lewacie p**rdolenie sie nigdy nie skończy...


RE: 5 tys. euro grzywny lub 120 dni aresztu! Za „podburzanie” przeciw imigrantom - ivandzms - 17-12-2015 19:55

(21-11-2015 12:30)morenox napisał(a):  @[ivandzms] Nie przejrzał Big Grin To lewacie p**rdolenie sie nigdy nie skończy...

może źle zrozumiałem twoją odpowiedź, ale chodziło mi o osoby, które są za tym by Europa ich przygarnęła, a mimo tego co już zrobili, dalej nie widzą żadnego zagrożenia. Ja do grona tych osób nie należę Smile


RE: 5 tys. euro grzywny lub 120 dni aresztu! Za „podburzanie” przeciw imigrantom - WrongWay - 17-12-2015 23:45

Ta, dowalmy wysokie kary pieniężne za "piętnowanie" "biednych" imigrantów, będzie więcej na zasiłki dla nich, świetny pomysł facepalm