Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Web 2.0 jako tier 1 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Web 2.0 jako tier 1 (/Temat-Web-2-0-jako-tier-1-124160)



Web 2.0 jako tier 1 - Liromir - 16-11-2015 11:52

Słowem wstepu: dział SEO na tym forum kompletnie nie istnieje w porównaniu do konkurencji, a bardzo szkoda :/


1. Czy web 2.0 (blogi) nadają się jako tier 1 bezpośrednio linkujący do money site? Oczywiście po 3-4 postach bez linku dopiero wjeżdża link.

2. Jeżeli nie, to jako Tier 2 do czego najlepiej powinien linkować? jakieś sprawdzone porady? Smile


RE: Web 2.0 jako tier 1 - zbyszeq - 16-11-2015 12:50

Zgadzam się z Tobą. Fajnie by było gdyby został stworzony tak jak dla ELITY stticto dział Seo.

Co do Twojego problemu, jak widzę korzystasz z FCS.

1. Web 2.0 nadają się do robienia t1. Jednak jak mi ktoś kiedyś napisał - ''żeby nie linkowac tylko z blogów web 2.0, bo wszyscy na forum to robią, a przeciez czymś trzeba konkurencje pokonać poza tym trzeba dywersyfikować źródła linków tzn
profile, księgi gości, guestposting, wpisy sponsorowane, posty na forach itp.:''

2.jezeli nie masz dużo kasy to t2 rób GSA Ser.


RE: Web 2.0 jako tier 1 - Liromir - 16-11-2015 21:31

(16-11-2015 12:50)zbyszeq napisał(a):  Zgadzam się z Tobą. Fajnie by było gdyby został stworzony tak jak dla ELITY stticto dział Seo.

Co do Twojego problemu, jak widzę korzystasz z FCS.

1. Web 2.0 nadają się do robienia t1. Jednak jak mi ktoś kiedyś napisał - ''żeby nie linkowac tylko z blogów web 2.0, bo wszyscy na forum to robią, a przeciez czymś trzeba konkurencje pokonać poza tym trzeba dywersyfikować źródła linków tzn
profile, księgi gości, guestposting, wpisy sponsorowane, posty na forach itp.:''

2.jezeli nie masz dużo kasy to t2 rób GSA Ser.

dzięki za pomoc Smile

Narazie się uczę, więc zblastuje te 2.0 na których są narazie 4 posty, 5 będzie z linkiem do money site. Blogów jest 40, powinno być git ?Smile


RE: Web 2.0 jako tier 1 - zbyszeq - 17-11-2015 08:15

Myślę że jakaś moc powinno dać na pewno Smile

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka


RE: Web 2.0 jako tier 1 - zbyszeq - 17-11-2015 10:10

@[Liromir]
Dodatkowo możesz dodawać w postach linki do wiki itp + generic keyword, które Google bardzo lubi Smile


RE: Web 2.0 jako tier 1 - Liromir - 17-11-2015 13:50

o kolejne pojęcia do nauki - generic keyword Xpokerface

kolejny post, tylko teraz z karuzelą, 40 blogów linkuje do siebie nawzajem lecz nie do money site. I poszło 500 wpisów ze scrapeboxa z najnowszej listy (jeszcze bardzo nie ospamowana) Smile