Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam bloga pod suby - alekina.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sprzedam bloga pod suby - alekina.pl (/Temat-Sprzedam-bloga-pod-suby-alekina-pl-124143)



Sprzedam bloga pod suby - alekina.pl - addamek - 15-11-2015 20:55

Witam, blog posiada własną domenę PL : www.alekina.pl

Blog ma łącznie 11,500 wyświetleń, posiada 23 ręcznie pisane posty z unikalną treścią na które poświęciłem sporo czasu (40-60 minut na post) oraz jest zarejestrowany od paru miesięcy w google z mapą witryn obecnie średnia pozycja 39, momentami osiągał pozycje nawet 2-5, wystarczy go trochę rozkręcić i rozpromować.

Tematyka filmowa, zdjęcia z playera przenoszą do programu na eforsie na subksrypcje, wystarczy podmienić swoje linki.

Na blogu sporo zarobiłem jednak nie mam czasu na prowadzenie go dalej ani motywacji.

Proszę wysyłać propozycje cenowe najlepiej na PW, transakcje możemy przeprowadzić przez allegro lub po prostu podpisać umowę.


Sprzedam bloga pod suby - alekina.pl - daniel42na - 15-11-2015 20:57

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.