Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kopia dowodu tożsamości ze zdjęciem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Kopia dowodu tożsamości ze zdjęciem (/Temat-Kopia-dowodu-tozsamosci-ze-zdjeciem-124124)



Kopia dowodu tożsamości ze zdjęciem - rozekrr - 15-11-2015 16:01

Witam, PayPal prosi mnie o kopię dowodu tożsamości ze zdjęciem. Ktoś wysyłał? Które dane zakryć na dowodzie, na pewno serię i nr. dokumentu, coś jeszcze?

Pozdrawiam.


RE: Kopia dowodu tożsamości ze zdjęciem - Kaspirek - 15-11-2015 16:14

paypal to duza firma nie bal bym sie wyslac kopii, podpis zakryj i wystarczy moim zdaniem Wink


RE: Kopia dowodu tożsamości ze zdjęciem - mikuss - 15-11-2015 16:16

jak w banku zakładasz konto też nim oddasz pani zakrywasz dane ?
tak samo jest z paypal

wystarczy też wyraźne zdjęcie obustronne i wysłane do weryfikacji paypal


RE: Kopia dowodu tożsamości ze zdjęciem - rozekrr - 15-11-2015 16:20

Ok, wolałem się upewnić, także robię kopię i wysyłam, bo od 2013 konto mam zamrożone jak większość miała Tongue


RE: Kopia dowodu tożsamości ze zdjęciem - Devil877 - 15-11-2015 18:33

jesteś pewny że to PayPal prosi Cię o kopię?


RE: Kopia dowodu tożsamości ze zdjęciem - rozekrr - 15-11-2015 18:42

@[Devil877] tak gdyż wiadomość taką otrzymałem w Centrum Wiadomości na stronie PP, a tam chyba nikt się nie podszyje Tongue


RE: Kopia dowodu tożsamości ze zdjęciem - Devil877 - 15-11-2015 18:52

rozekrr , raczej nie podobno Tongue . Ja nie dostałem wiadomości o tym by im wysyłać kopie , chyba że to dotyczy osób z grubszym hajsem na pp xD


RE: Kopia dowodu tożsamości ze zdjęciem - rozekrr - 15-11-2015 18:54

Nie w tym rzecz, konto wisiało od 2013 r. z blokadą co dużo osób miało i teraz chcę je odblokować żeby używać i taką dostała prośbę.