Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Opracowanie przepisu na produkt spożywczy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Opracowanie przepisu na produkt spożywczy (/Temat-Opracowanie-przepisu-na-produkt-spozywczy-124122)



Opracowanie przepisu na produkt spożywczy - w5glas - 15-11-2015 15:24

Witam,

Chodzi mi po głowie stworzenie pewnego produktu spożywczego, w którym widzę bardzo duży potencjał.

Będzie to pewnego rodzaju wyrób piekarniczo-cukierniczy.

W środę przyjeżdża do mnie znajomy kucharz, aby wspólnie nad tym popracować, lecz w razie problemów z porozumieniem chciałbym mieć plan B. Czy myślicie jakbym się udał do jakieś piekarnii, wyłożył kawę na ławę (mówiąc że jest to pewien projekt, a nie super biznes Wink ) byłbym w stanie dojść z nimi do kompromisu?

Albo są może jakieś firmy które specjalizują się w opracowywaniu tego typu rzeczy na podstawie prób i błędów. Czekam na wasze zdanie!


RE: Opracowanie przepisu na produkt spożywczy - w5glas - 17-11-2015 13:37

Nikt nic nie wie?


RE: Opracowanie przepisu na produkt spożywczy - Begrezen - 17-11-2015 17:23

(17-11-2015 13:37)w5glas napisał(a):  Nikt nic nie wie?

Nie.


RE: Opracowanie przepisu na produkt spożywczy - nitram - 17-11-2015 18:07

Myślę że najszybciej mógłbyś się dogadać z jakąś mała piekarnią cukiernią prywatną.